Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Erkekleri Baştan Çıkaran Kadınların Özellikleri

Erkekleri Baştan Çıkaran Kadınların Özellikleri

Kadınlar kendilerini ne kadar seksi hissederlerse karşı cinsin çok daha kolay dikkatini çekebilirler. Fakat nedendir bilinmez, bazı kadınlar seksi olduklarını düşünmüyor. Bilmedikleri bir şey varsa o da bu seksi özelliklerini nasıl kullanmaları gerektiğidir. Kadınları, erkekler için karşı konulmaz yapan o hareketleri sizler için derledik.

YAVAŞÇA DUDAKLARINI ISIRIRSA…

Hani çocuklar heyecanlandığı zaman ya da korktuklarında dudaklarını ısırır ve olayı çok daha dokunaklı bir hale getirir ya, işte erkeklerde kadınlar dudaklarını ısırdıkları zaman aynı şeyi hissediyor. Bir erkeğin karşısında yavaşça dudaklarınızı ısırdığınız zaman size karşı ne kadar sevecen olacağını göreceksiniz.

PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİPSE…

Pürüzsüz bir cilde sahip olan kadından daha seksi bir şey olabilir mi sizce? Antik Roma zamanından bu yana kadar kadınların tüylerinden kurtulup pürüzsüz bir vücuda sahip olma fikri meğer o zamanlar  bile seksiymiş.

BOYNU AÇIK BIRAKAN SAÇ MODELLERİ KULLANIYORSA…

Bir kadının en belirgin aksesuarı şüphesiz ki saçıdır. Yapılan araştırmalara göre erkekler, kadınların arka boyun bölgesini ve yüzünü açıkta bırakan saç modellerinden daha çok hoşlanıyor.

ERKEK GÖMLEĞİ GİYERSE…

Bir kadının bol bir erkek göleği giymesi en seksi sabahları akla getirdiğinden dolayı erkeklere çok seksi geliyor.

OMUZ ÜSTÜNDEN BAKIŞ ATARSA…

Omzunun üzerinden gizemli bir bakış atmak özel bir büyüye sahiptir.

ÖZGÜVENE SAHİPSE…

Kendinden emin bir kadın kapıdan içeri girdiği zaman tüm dikkatleri üzerine çeker. Fakat kendine güvenmenin de elbette bir sınırı vardır. Fazla aşırıya kaçmak sizi itici duruma sokabilir.

OMUZLARINI AÇIK BIRAKIYORSA…

Yapılan araştırmalara göre kadınların omuzlarını açık bırakması erkeklerin koruma ve sarılma arzusunu uyandırıyor.

TOPUKLU AYAKKABILAR İLE KUSURSUZ BİR ŞEKİLDE YÜRÜRSE…

Bazı kadınlar topuklu ayakkabı giymekten hoşlanmazken bazıları ise topuklu ayakkabı giymeden dışarı adım atmaz. Ama topuklu ayakkabı giyen bir kadın o ayakkabıların hakkını vermelidir. Başarı bir şekilde topuklularla yürürse, baştan çıkaramayacağı hiçbir erkek yoktur. Bizden söylemesi! 😉

DOLGUN DUDAKLARA SAHİPSE…

Hafif dolgun ve parlak dudaklar bir kadını çekici kılan ilk unsurlardan biri olarak kabul edilir. Bu madde konusunda dikkat etmeniz gereken nokta ise eğer dudaklarınız ince yapıdaysa o zaman daha dolgun göstermek için makyaj yaparak hile yapabilirsiniz. Yani kadınların konuşurken bilerek şişirdiği dudaklar erkeklere itici ve komik gelirken, doğal görünen dolgun dudaklar bir o kadar çekici.

ZARAFETE SAHİPSE…

Asalet bir kadın için dengedir. Aşırı seksi durup itici bir hali almaz ve aynı zamanda da karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip olursunuz.

SPOR TAYT GİYDİĞİNDE…

Tayt bir kadının tüm kıvrımlarını ön plana çıkaran bir parçadır. Özellikle spor salonunda erkekler endorfin salgılarken, dikkat çekmeniz için taytınızı giyip önünden geçmeniz yeterli olacaktır.

DOĞAL MAKYAJ YAPIYORSA…

Yakışıklı ve varlıklı erkeklerin yanında aşırı makyajlı kadınları gördüğünüze bakmayın. Aslında erkekleri asıl baştan çıkaran şey doğal güzelliktir.

GÖZLÜK TAKIYORSA…

Kadınların gözlük takmasının erkekler üzerinde otoriter bir etki yarattığını biliyor muydunuz? Onlara göre gözlük takan kadınlar ulaşılması zor durduğu için erkekleri mıknatıs gibi çekiyor.

İÇTEN GÜLÜYORSA…

Çoğu kadın ağzını açarak kahkaha atarsa tüm imajını zedeleyeceğini düşünür. Halbuki erkeklere göre duygularını tüm içtenlikle gösteren kadınlar oldukça çekici seksi.

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dışında Sevişebileceğiniz 9 Farklı Yer başlıklı makalemizde başkasının evinde seks yapmak, yemek sandalyesi üzerinde sevişmek ve koltukta seks yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz