Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Erkekleri Kırbaçlayarak Servet Kazanan Sıra Dışı Kadın

Erkekleri Kırbaçlayarak Servet Kazanan Sıra Dışı Kadın

Hem erkekleri kırbaçlıyor hem de yaptığı bu şey sayesinde para kazanıyor. Peki, bu ilginç kadın kim? Ve bu sıra dışı mesleğe nasıl başladı?

Herkesin hayalinde mutlaka bir meslek vardır. Kimimiz doktor, kimimiz ise mühendis olmak isteriz. Bazılarımız ise çok daha ilginç meslekler seçer. İşte, 31 yaşındaki sıra dışı kadın Ari Mactans’ta ilginç meslek seçenlerden biri. Ari Mactans’ın yapmış olduğu mesleğin adı dominatrikslik. Kısacası; erkeklerin farklı cinsel arzularına karşılık veriyor ve bu sayede aklınıza bile gelemeyecek kadar çok fazla para kazanıyor. Her zaman açık fikirli ve fetişlere açık olduğunu ifade eden Ari Mactans, erkeklerin onlara bağırması ve kırbaçlaması için kendisine para ödemeye hazır olduklarını keşfedince hayalindeki işi bulduğunu söylüyor.

Bazı müşterilerinin evliliklerini kurtardığını bile ifade eden Ari Mactans; fantezilerini, fetişlerini veya tuhaflıklarını dışa vurmak isteyen erkeklerin partnerleri ile bunu yapamadıklarını söylüyor. Fetişe ve dominantlığa ergenlik döneminde ilgi duymaya başladığını ifade eden Ari Mactans, daha o yaşında çeşitli dominant kulüplere gittiğini ve ilk dominantriks ilişkisini 19 yaşında yaşadığını söyledi. Bir adamın ona yaklaşıp onu kırbaçlamasını istediğini söyleyen Ari Mactans, ilk başta hafifçe vurduğunu fakat hoşuna gittiğini gördükçe çok daha sert vurmaya başladığını anlatıyor. Ari Mactans, her kırbaçta kendini çok daha güçlü hissettiğini sözlerine ekliyor.

İş hayatı ile özel hayatını asla karıştırmayan Ari Mactans, 4 senelik bir ilişkiye sahip ve erkek arkadaşını çok seviyor. Müşterilerine ezme, korkutma, çiğneme ve kırbaç gibi hizmetler veren sıra dışı kadın Ari Mactans, hiçbir müşterisi ile cinsel ilişkiye girmediğini söylüyor. Ari Mactans, dominatrikslik mesleği sayesinde son 10 yılda 250 bin pound kazandığını ve ‘Grinin Elli Tonu’ sinema filminden sonra müşterilerinin çok daha fazla arttığını söyledi. Aynı zamanda müşterilerinin başka fanteziler istediklerini de sözlerine ekledi.

Ari Mactans’ın bu meslekteki en büyük destekçisi ise (şaşırtıcı ama) erkek arkadaşıymış. Yaptığı iş için ona tam destek veriyormuş! Yorum sizin. 🙂

Bir önceki yazımız olan Hayatınızı Kolaylaştıran Süper Fikirler başlıklı makalemizde ev için pratik fikirler, hayatınızı kolaylaştıran fikirler ve hayat kolaylaştıran pratik bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. KimLikSiz dedi ki:

    Nasıl bir psikopatlık bu, Saplantılı insanların Yaptıgı saçma saban işler.

Yorum Yaz