Erkeklerin Estetik Tercihleri


Sağlıklı ve güzel bir görünüm için erkeklerin estetik tercihleri ile ilgili bir araştırma yaptım. Bakalım erkekler hangi estetik operasyonları tercih ediyormuş. 🙂

1-Erkek Burun Estetiği

En çok yapılan estetik ameliyatlarından biri olan burun estetiği, erkekler için de birinci tercih durumunda. Burun estetiğinin erkeklerde yaygınlaşmasının en temel nedenlerinden biri son yıllarda bu alanda geliştirilen uygulamalardır. Eskiden erkekler için yapılan burun estetik ameliyatları doğal görünümden tamamen uzak feminen bir ifade verirken, şimdilerde ise geliştirilen teknikler sayesinde burun çok daha doğal bir görünüm kazanabiliyor. Üstelik iz kalma sorunu olmadan daha az bir zamanda iyileşme süreci oluşuyor.

Estetik burun operasyon fiyatları: 3.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

2-Erkek Saç Estetiği

Erkeklerde en sık rastlanan estetik sorunlarından biri saçsızlık ya da kelliktir. Günümüzde geliştirilen teknikler, saç estetiğinde çok mesafe kat ettiğimizi gösteriyor. Geçmiş dönemlerde saç estetiğinde estetik açıdan kötü ve ayırt edilebilir sonuçlar elde edilirken, günümüzde son derece doğal görünümler sağlayabilmektedir. Ense kısmından alınan saç kökleri ile çıplak yani saçsız olan tarafa ekim yapılarak son derece başarılı bir estetik operasyon sağlanmaktadır.

Estetik saç ekimi fiyatları: Fiyat saçsızlık oranına göre belirleniyor. Ekilen kök başına 1 TL ile 510 TL arası değişmektedir.

3-Erkek Yağ Aldırma Estetiği – Liposuction

Artık ‘Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer’ lafı mazide kaldı. Şimdiki zamanda fit ve göbeksiz olmak zorundasınız. Sağlıksız beslenme ve hareketsizlik vücudun yağlanma oranını her geçen gün arttırmaktadır. Erkeklerin özellikle göbek ve bel çevresindeki yağlanma en büyük sağlık ve estetik sorunudur. Zaman geçtikçe bu yağlar egzersizlere ve diyete karşı dirençlerini arttırıyor. Bu yüzdende belki de son çare olarak estetik operasyonlara başvurmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bırakın sadece dış görünüşü, erkek modasına baktığınızda üretilen giyim ürünlerine dikkat edin. Bütün kalıplar daralmış durumda! Yani tüm ürünler fit erkek kalıbına göre üretiliyor.

Yağ aldırma estetik operasyon fiyatları:1.000-5.000 TL arasında değişmektedir.

4-Erkek Göz altı ve Göz Kapağı Estetiği

Erkeklerin zaman geçtikçe yüzlerinde yaşlanmanın en belirgin özelliğini gösteren noktalarından biri göz kapaklarıdır. Yaşlanma ve yorgunluk belirtileri ise yüzde en çok gözlerde fark edilmektedir. Göz kapaklarında meydana gelen şişkinlik, göz torbaları, sarkmalar ve kaz ayakları nedeni ile yine en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biri göz altı ve göz kapağı estetiğidir. Göz çevresinde oluşan şişkinlik aynı zamanda gözün görme imkanlarını da kısıtlamaktadır.

Göz çevresi estetik operasyon fiyatları: 2.000-5.000 TL arasında değişmektedir.

5-Erkek Diş ve Diş eti Estetiği

Son yıllarda diş problemleri çok fazla artmış durumda. Bu durum otomatik olarak erkeklerin diş estetiğine yönelmesine zemin hazırlıyor. Bu estetik sadece dış görünüş için değil, sağlık açısından da oldukça önemlidir. Diş beyazlatma, dişlerin düzeltilmesi, implant gibi estetik operasyonlar rövanşta.

Diş estetik operasyon fiyatları: operasyona göre 2.000-20.000 TL arasında değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan Epilepsi Hastalığı Ameliyat Yöntemiyle Tedavi Edilebilecek! başlıklı makalemizde epilepsi krizi, erkek sağlığı ve kadın sağlığı hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

82
80 paylasim, 82 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı