erkeklerin-ilk-bulusmada-soyledigi-yalanlar-neler

Erkeklerin İlk Buluşmada Söylediği Yalanlar Neler?


Erkekler hoşlandıkları bir kadınla zaman geçirecekleri ilk buluşmada, en az kadınlar kadar karşı taraf üzerinde iyi bir intiba bırakmak ister. Tabii ki genellikle her iki tarafta ilk buluşmadan itibaren dürüst olmak ister, fakat yaşadığımız bazı kaygılar ve varsayımlarımız bizi birtakım konularda beyaz yalanlara sığınmaya itebilir. Bir erkek karşısındaki kadının kendisine şans vermesini gerçekten çok istiyorsa, gözünü kırpmadan bazı gerçekleri çarpıtabilir. Erkeklerin ilk buluşmada söylediği yalanlar neler? Sizler için araştırdık.

Para Durumu

Her ne kadar modern toplumlarda bu konu çok önemli değilmiş gibi davranılıyor olsa da, erkekler günümüzde hala kazançlarıyla değerlendirilmektedir. Bunu bilen bir erkek, ilk buluşmanızda size gittiği tatillerden, iş yerinde elde ettiği başarılarından ve statüsünden birtakım olaylardan bahsederek mali durumu ile ilgili ipuçları vermeye çalışır. Aslında onunda tıpkı sizin gibi borçları ve yetişmeye çalıştığı bir hayatı vardır, fakat bu gerçek yalanlarının ardından el sallamakla yetinir.

Yaşadığı Yer

Bir erkek ailesi veya arkadaşları ile birlikte yaşıyorsa, bu durumun kendisini geçindiremediği anlamına gelebileceğinden korktukları için, bu konudan hiç bahsetmeyeceklerdir bile! Eğer siz soracak olursanız, geçici bir süre orada kaldığını söyleyecektir. Bu beyaz yalana hazırlıklı olun.

Başka Bir Kadın

Elbette ki bu, beyaz bir yalan değildir! Hatta yalanların en kötüsü olduğunu söyleyebiliriz. Fakat erkekler maalesef bunu yapmaktan vazgeçemiyorlar. Elbette ki hepsini aynı kefeye koymuyoruz ama böyleleriyle karşılaşma riskiniz çok fazla. O yüzden dikkatli olmanızda yarar var.

Fitness Alışkanlıkları

Senin sixpacklerden çok etkileneceğini düşünerek, sana haftanın birkaç günü spor yaptığını söyleyecektir. Peki, gerçekten böyle mi? Tabi ki de hayır! Sen onu sporda ter döküyor zannederken, o evde kebapları götürüyor olacak. Erkeklerde vücutlarını kadınlar kadar önemsedikleri için bu konuda biraz abartmaktan çekinmemektedir.

Son Ayrılığı

Yaşadığı son ayrılığında kesin bir suçlu vardır. Bu ayrılık durduk yere gerçekleşmeyecek öyle değil mi? Tabi ki erkekler hatanın kendisinde olduğunu ilk randevuda dile getirmezler. Hatta hiçbir zaman bu konuyu dile getirmezler.

Geçmişi

Bir bağımlılığı mı var? Veya eski eşini aldattığı için mi boşandılar? Bu soruları sormanız onu tanımak adına yapacağınız hamlelerin boş çıkmasına neden olacaktır. Çünkü gerçeği ağzından almak için daha çok erken bir evredesiniz. Yani size o konuda da mutlaka yalan söyleyecektir.

Mesleği

Çok gurur duyduğu veya bolca para kazandığı bir işe sahip değil ise sizden çekindiğinden dolayı bu konuda da dürüst davranmayabilir. Elbette ki satış danışmanlığı yaparken, kalkıp size ben doktorum demez. Fakat mesleğini ifade ederken biraz daha yaratıcı tavırlar içerisine girebilir.

Kısacası ilk defa buluşmaya gideceğiniz bir erkekle sohbet ederken, onun anlattığı her şeye koşulsuz ve şartsız güvenip hayallere kapılmayın. Birbirinize biraz zaman tanıyın ve gerçekliğinden emin olun. 😉

Bir önceki yazımız olan Cinsel Hayatta Mutlu Olan Çiftlerin Sırları başlıklı makalemizde aşk, cinsel yaşam ve cinsellik hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

109
103 paylasim, 109 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı