Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler

SAĞLIKLI GÖRÜNEN SAÇLAR

Erkekler bu tarz şeyler ile çok fazla ilgilenmiyormuş gibi görünseler de, aslında bu tarz durumlar onlarında oldukça umurundadır. Saçınızın bütünü ile aynı olmayan dipleriniz uzadığında ya da çektirdiğiniz fönü 3 gün kullanmaya çalıştığınızda bu durum onlarında dikkatini çekecektir!

KOKU

Sigara içsin, içmesin hiçbir erkeğin sigara kokan bir kadını hoş bulacağı düşünülemez. Sigara kullanıyor olabilirsiniz. Fakat sigara kokusunun üzerinize sinmemesi için çaba göstermelisiniz ya da en kısa süre azaltarak bırakmayı deneyin!

İSTENMEYEN TÜY

Erkekler özellikle kadınların kollarında bulunan tüyleri çok erkeksi buluyor. Bu durum onları çok fazla rahatsız ediyor.

SAKIZ

Bizim için her ne kadar bu gibi ufak şeylerin önemi olmasa da, erkekler sakız çiğneyen kadınlardan da pek fazla hoşlanmıyor!

BAKIMLI TIRNAKLAR

Erkeklerin birçoğu tırnak yiyen kadınlardan hoşlanmazlar. Ojeli değilse de, kırık olmayan ve bakımlı tırnaklar erkeklerin daha çok ilgisini çeker.

GİYİM TARZI

Fazla kilolarınız olabilir. Herkes zayıf olmak zorunda değil tabi ki. Fakat ufak hileler ile vücudunuza en uygun giyim tarzını bulabilirsiniz! Daracık pantolonun yanından fışkıran fazlalıklar erkeklerin hoşuna gitmeyen detaylardan biri!

SELÜLİT

Bacaklarınızda selülit gibi problemler var ise tercihinizi bunları açmaktan ziyade gizlemekten yana kullanmanız gerekir. En azından çorap giyerek selülitlerinizin görünümünü azaltabilirsiniz.

KÜFÜR

Arkadaş gibi eş ya da sevgili arasalar da, argo ve küfür içeren konuşmaları kadınlardan duymaya pek alışkın değillerdir. Onlarla konuşurken üslubunuza dikkat etmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinizin Ailesi Sizi İstemese Bile İlişkinizi Kurtarmanızın 7 Etkili Yolu başlıklı makalemizde sevilmeyen gelin olmak, istenmeyen gelin olmak ve sevgilinizin ailesiyle anlaşmaya çalışmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz