erkeklerin-kadinlarda-dikkat-ettigi-seyler

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler


SAĞLIKLI GÖRÜNEN SAÇLAR

Erkekler bu tarz şeyler ile çok fazla ilgilenmiyormuş gibi görünseler de, aslında bu tarz durumlar onlarında oldukça umurundadır. Saçınızın bütünü ile aynı olmayan dipleriniz uzadığında ya da çektirdiğiniz fönü 3 gün kullanmaya çalıştığınızda bu durum onlarında dikkatini çekecektir!

KOKU

Sigara içsin, içmesin hiçbir erkeğin sigara kokan bir kadını hoş bulacağı düşünülemez. Sigara kullanıyor olabilirsiniz. Fakat sigara kokusunun üzerinize sinmemesi için çaba göstermelisiniz ya da en kısa süre azaltarak bırakmayı deneyin!

İSTENMEYEN TÜY

Erkekler özellikle kadınların kollarında bulunan tüyleri çok erkeksi buluyor. Bu durum onları çok fazla rahatsız ediyor.

SAKIZ

Bizim için her ne kadar bu gibi ufak şeylerin önemi olmasa da, erkekler sakız çiğneyen kadınlardan da pek fazla hoşlanmıyor!

BAKIMLI TIRNAKLAR

Erkeklerin birçoğu tırnak yiyen kadınlardan hoşlanmazlar. Ojeli değilse de, kırık olmayan ve bakımlı tırnaklar erkeklerin daha çok ilgisini çeker.

GİYİM TARZI

Fazla kilolarınız olabilir. Herkes zayıf olmak zorunda değil tabi ki. Fakat ufak hileler ile vücudunuza en uygun giyim tarzını bulabilirsiniz! Daracık pantolonun yanından fışkıran fazlalıklar erkeklerin hoşuna gitmeyen detaylardan biri!

SELÜLİT

Bacaklarınızda selülit gibi problemler var ise tercihinizi bunları açmaktan ziyade gizlemekten yana kullanmanız gerekir. En azından çorap giyerek selülitlerinizin görünümünü azaltabilirsiniz.

KÜFÜR

Arkadaş gibi eş ya da sevgili arasalar da, argo ve küfür içeren konuşmaları kadınlardan duymaya pek alışkın değillerdir. Onlarla konuşurken üslubunuza dikkat etmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinizin Ailesi Sizi İstemese Bile İlişkinizi Kurtarmanızın 7 Etkili Yolu başlıklı makalemizde aile, aşk ve ilişkiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

98
94 paylasim, 98 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı