erkeklerin-katlanamadigi-davranislar

Erkeklerin Katlanamadığı Davranışlar


Erkek ve kadın birbirinden farklı yaratılışlara sahiptir ve bu diyakeltik olma durumlarıyla birbirlerini tamamlarlar. Bu bağlamda, birbirlerinde gereksindikleri temel şeyler ve asla hoşlanmayacakları bazı şeyler vardır. Peki, hoşlanmayacakları davranışlar neler olabilir.

 Kadınlar Hangi Davranışlardan Kaçınmalı?

Erkekler duygularını dışa yansıtma konusunda kısıtlı şartlarda yetişmiştir. Toplumumuzda, yerleşik rol algılarından ötürü söz gelimi ağlamak, küçücük yaşta bir erkek çocuğuna dahi çok görülür ve susturulur. Hal böyle olunca erkekler duygusal çıkışlar ve duygusal kararlar alma konusunda kadınlardan çok daha sağduyulu ve soğukkanlı bir yapıdadırlar. Bu sebeple kadınların bu tip flaş davranışları, erkekler için katlanılmaz olabilmektedir. Ancak bu duygulardan kastımız, özelde, yerli-yersiz, çok sağlam bir temele dayandırmadan atılan tripler ve o anki duruma ağır kaçabilecek gözyaşı patlamalarıdır.

Erkek, anlaşılmadan yargılanmaya tahammül edemez. Çünkü kendisi olaylara aklıyla/mantığıyla/sağduyusuyla bakmaya alışmıştır ve bu sebeple muhatabında bunun aksini görmek ve bu yön tarafından mağdur edilmek, onlar için öfkelendiricidir. Erkeğinizi hep anlamaya çalışarak yaklaşın; kızılacak bir şey varsa da önce bunu anlayın ve anladığınızı gösterin. Erkekler kadınları tarafından yüceltilmek isterler ve bu onları çok derinden etkiler. Hiçbir erkek, kendini küçümseyen, beğenmeyen ve sürekli şikâyetlerde bulunan bir kadına katlanamaz. Bu tip kadınlar ilişkilerinin sonunu hazırlar ve aralarındaki sevgiyi tüketirler. Bunu yapmaktan şiddetle kaçının.

Erkekler için huzur ve şefkat temel gereksinimlerinden biridir ve kadınlardan aslında özde en çok bunu beklerler. Çünkü bu duygular erkekten çok kadın fıtratından sadır olan niteliklerdir ve erkekler de fıtri olarak bu değerlere açlık içinde yaratılırlar. Ancak bunu aksi düşünüldüğünde erkek tam manasıyla çileden çıkar. Karamsar, kötümser, bardağın boş tarafına bakan, sürekli sorunları gündeme getiren bir kadın, bir erkeğin başına gelebilecek en korkunç şeydir.Ayrıca, yapmacık olma, doğal olmama, makyaja ve modaya düşkünlük gibi birçok suni belirimler de Erkeklerin Katlanamadığı Davranışlar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Saygınlık Nasıl Kazanılır? başlıklı makalemizde psikoloji, saygın biri olmak ve saygın olmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

94
88 paylasim, 94 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı