Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Eş Değiştirme Kampı Açıldı

Eş Değiştirme Kampı Açıldı

Fransa’nın güneyinde eş değiştirmek isteyen kişilere özel Le Diamant Noir adlı bir kamp kuruldu.

Fransa’da eş değiştiren kişilere özel bir kamp alanı açıldı. Ülkenin güneyinde Dordogne bölgesinde yer alan Le Diamant Noir adlı kampta bulunmanın bedeli günlük 25 Euro’dan başlıyor. Bu çılgın kampın web sitesinde yer verilen bilgilere göre kampta yapılabilecek aktiviteler; su sporları, birbirinden ateşli oyunlar ve çıplak partiler yer alıyor.

Bu eş değiştirme kampının kurucu ismi Mazaferro, tesise çok sayıda rezervasyon talebinin geldiğini belirtti. Kamp alanında yer alan bir barda ise müşteriler gözleri kapalı bir şekilde gece eğlencesine katılıp oldukça heyecanlı dakikalar geçiriyorlar.

Bu bara sadece çift olarak gelen kişiler değil, aynı zamanda bekâr olan insanlarda girebiliyor. Barın ücreti ise erkek müşteriler için 45, kadın müşteriler için ise 12 Euro’dur.

Le Diamant Noir adlı eş değiştirme kampında tatil yapmak isteyen kişiler kendi çadırlarını getirebilme hakkına sahip. Aynı zamanda dileyen kişiler tesisten temin ettiği mobil evlerde de konaklayabilme şansına sahip.

Bir önceki yazımız olan Mutfakta Herkesin Yaptığı Amatör Yanlışlar başlıklı makalemizde mutfakta bilinmesi gereken pratik tarifler, mutfakta bilinmesi gereken pratik bilgiler ve yemeklerin lezzetini arttırmanın sırrı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz