estetik-bagimlisi-bir-model-daha

Estetik Bağımlısı Bir Model Daha!


Martina Big isimli çılgın kadın modellik yaparak hayatını devam ettiriyormuş. Bir gün aklına Barbie bebek gibi seksi olmak gelmiş, fakat işler tamda umduğu gibi gitmemiş…

28 yaşındaki Alman model Martina Big, uzun zaman boyunca defilelere katılarak kendini göstermiş oldukça başarılı bir modeldi. Güzel model Martina Big, daha fazla seksi gözükmek için sayısız estetik ameliyata girdi ve bu uğurda dünyalar kadar para harcadı. ‘Egzotik Barbie’ olmak isteyen Martina Big 50 Bin Pound değerinde bir para harcadı. Göğüslerini aşırı derecede büyüten ünlü model Martina Big, aynı zamanda kalçalarını büyüttü ve çok feci bir görüntüye sahip oldu.

Martina Big’in ameliyatları olmadan önceki hali gerçektende çok güzelmiş. Martina Big, parlak sarışın ve koyu kahverengi teninin uyumunu çok sevdiğini dile getirmekten de çekinmiyor.

İnsanların kendisine karşı olan ilk tepkilerini çok sevdiğini ve değişikliği fark ederek çok şaşırdıklarını ifade eden sıra dışı model Martina Big, evinde düzenli olarak 50 tüp bronzlaştırıcıyı vücuduna sürdüğünü söyledi. İlk geçirdiği estetik ameliyatı göğüs büyütme ameliyatı olan genç model Martina Big, daha sonra ise tüm vücuduna estetik yaptırmaya karar vermiş

Martina Big’in bu ameliyatları olmasındaki en önemli etken ise elbette ki erkek arkadaşı Michael olmuş. Michael, sevgilisinin birkaç estetik ameliyatını ve bronzlaştırma işlemlerini kendisi yapmış. Estetik cerrahı olan Michael sevgilisi Martina Big’in bu halini çok seviyor. Martina Big hala birkaç estetik ameliyatı daha olacak.

Bir önceki yazımız olan Afganistan'dan Acı Haber! başlıklı makalemizde gündem hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

90
86 paylasim, 90 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı