Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Fahriye Evcen’in Sette Zor Anları!

Fahriye Evcen’in Sette Zor Anları!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in, kaprisleri nedeni ile rol aldığı ‘Ölene Kadar’ dizisinin set ekibine zor anlar yaşattığı iddia edildi.

Fahriye Evcen, sıklıkla sette kapris yaptığı haberleri ile gündeme geliyor. Çalıştığı dizi setlerinde makyözünden kuaförüne, kıyafet ekibinden başrol oyuncusuna hatta yönetmenine kadar herkes ile tartışmaya girmesiyle ün salan güzel oyuncu Fahriye Evcen’in adı ‘Kapris Kraliçesi’ olarak anılmaya başlandı. Fahriye Evcen’in yakın dönemde yeni bir krizin altına imza attığı ve başrol oynadığı ‘Ölene Kadar’ dizisinin kuaför ve makyözünü çileden çıkardığı iddia edildi.

BEĞENMEDİM DİYEREK TAVIR YAPTI

Söylentilere göre güzel oyuncu Fahriye Evcen çekim için uzun uğraşlar sonunda yapılan saçını ‘Beğenmedim’ diyerek bozdu ve kendi inisiyatifi ile saçına şekil vermeye çalıştığı. Fahriye Evcen’in kaprisleri bununla da sınırlı kalmadı elbette. Makyajını da beğenmediğini öne sürerek lavaboya giden ve makyajını silen Fahriye Evcen’in bu tavırları setteki gerilimi gitgide daha çok arttırdı. Çekimlerin aksamasına neden olan Fahriye Evcen’in, ekibin neredeyse tamamı ile iletişim sorunu yaşadığı iddia ediliyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Benim Stilim'e Katılan Yeni Yarışmacı Kim? başlıklı makalemizde İşte Benim Stilim son bölüm izle, İşte Benim Stilim haftanın finali ve İşte Benim Stilim izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz