Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Fantazi İç Giyimin İncisi: Tanga

Fantazi İç Giyimin İncisi: Tanga

İç çamaşırı modellerinin en güzelleri ve en etkileyicileri arasında şüphesiz ki tanga gelir. Seksi yapısı ve güzel modellerinin yanı sıra, erkekleri etkileyici fantazi özelliği de bulunmaktadır. Kullanım nedenlerinden bir diğeri ise etek, dar kot ya da kumaş gibi kıyafetlerde külot izi bırakmıyor olmasıdır. Asıl yapısı, genital bölgeyi ip şeklinde kapatır ve kalça yanaklarına külot gelmez. Böylece hem daha rahat kıyafetler giyebilir hem de kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Cinsel açıdan bir kadın bir erkeği etkilemek istiyor ise tanga iç çamaşırını bir fantazi aracı olarak kullanabilme özgürlüğüne ve imkânına sahiptir. Dantelli modeller daha çok tercih edilmektedir. Kırmızı, siyah, pembe ve beyaz en çok tercih edilen renklerdir. Halk arasında G-String olarak bilinebilir, ancak ikisini birbirinden ayıran ince özellikler bulunur. G-string’in ön kısmı daha kalın bir yapıdadır. Standart külotlara benzer. Fantazi giyim tarzlarında G-string daha fazla tercih edilmektedir.

Tanga İç Çamaşırını Kimler Kullanabilir?

Fantazi tanga iç çamaşırı modeli herkes tarafından kullanılabilmektedir. Hatta erkekler için üretilenleri dahi piyasada bulunmaktadır. Bu şekilde hiçbir kısıtlama yoktur. Dünya üzerinde ise genelde yuvarlak, dik ve güzel görünen kalça yapısına sahip olan kişiler kullanmaktadır. Aynı zamanda kıyafetlerinizde iz bırakmadan rahat kullanım için çok sık tercih edilmektedir. Aslında en önemlisi fantazi tanga ürünleri sayesinde yalnızca rahatlık değil, kendinize olan özgüveninizde artış ve beğeni sağlamasıdır.

Hangi Maddeden Üretilmesi Gerekir?

Halk arasında tanga rahatsız ediyor gibi söylentiler vardır. Bu söylentilerin en az %40’ı yanlış ürün tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Silikon, saten ya da naylon kumaşlar sizi gündelik yaşantıda oldukça rahatsız edecektir. Aynı zamanda kaşıntı, yanma ve batma gibi hislere de neden olabilmektedir. Bu yüzden tamamen pamuktan üretilen, yumuşak yapılı ve ince iç giyim ürünlerini tercih etmelisiniz. Eşinizi, sevgilinizi ya da flörtünüzü etkilemek, onu tahrik etmek ve yoldan çıkarmak için kullanabileceğiniz en etkili silahtır. Fantazi tanga modelleri arasında zevklerinize göre seçebileceğiniz onlarca model, renk ve desen çeşidi var ki! Satın alacağınız modelin küçük olursa sizi çok rahatsız edeceğini ve büyük olursa hiçbir anlamı kalmadan kötü görüntü oluşturacağını unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu İlginç Şeyler başlıklı makalemizde erkek ve kadın arasındaki çekim, erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şeyler ve erkekler bir kadında nelerden hoşlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz