g-noktasinin-uyarilmasi-ve-dolgu-uygulamasi

G Noktasının Uyarılması ve Dolgu Uygulaması


Vücudunuzdaki en duyarlı bölgelerden biri G noktasıdır. Bazı kadınlar arasında ise G noktasının nerede olduğu en çok merak edilen konular arasındadır. Cinsel ilişki sırasında hazzı arttıran ve memnuniyet oranını yükselten G noktasının nerede olduğunu sizlere açıklayacağım. 🙂 Aynı zamanda bu noktaya yapılan dolgu uygulaması ile ilgilide birkaç bilgiyi sizlerle paylaşacağım. 🙂

İşte sizlere G noktasının uyarılması ve dolgu uygulaması hakkında temel bilgiler

G noktası: Vajina girişinin 2 ila 3 cm kadar içinde ve vajina ön duvarında bulunan noktaya G noktası denir. G noktası, ilişki esnasında hassas bir hale gelir ve şişerek daha çok belirginleşir. İdrar kesesi ile idrarı mesaneden vücut dışına ulaştıran iki ucu açık tüp şeklindeki kanal olan üretranın birleştiği nokta en hassas olan yerdir. Bu nokta kadında çoklu orgazmdan sorumlu olan bir noktadır. Yeni klitoris uyarımı ile sayıları yüzlerle ifade edilen çoklu ve çok daha doyurucu olabilen orgazmlar yaşamak mümkündür.

G NOKTASININ UYARILMASI

Vajina yapısal olarak geniş ve gevşekse ya da doğumlardan sonra yapısında genişleme meydana geldiyse bu bölgenin uyarılması neredeyse imkansızlaşmaktadır. G noktasının en kolay uyarılabildiği pozisyon ise diz dirsek pozisyonudur. Bu pozisyon sayesinde G noktası direkt olarak penisin sürtünmesine maruz kalır ve G noktası uyarılır.

G noktasına yapılan dolgu maddesi ise bu bölgeyi çok daha belirgin ve şiş hale getirecektir. G noktasının ilişkide uyarılmasını bu işlem sayesinde arttırabilirsiniz. G noktasına yapılan dolgu işleminde kullanılan maddeler biopolimer, teosyan, puragen, restilan gibi dudak ve yüz dolgularında kullanılan maddelerdir. Yapılan işlemin süresi ise kullanılan dolgunun materyaline göre 6 aydan 2 yıla kadar değişmektedir. Aynı zamanda bu işlemin memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

G NOKTASINA DOLGU UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Hasta, normal jinekolojik muayene pozisyonunda yatar. Vajinada gerekli temizlik ve asepsi ortamının sağlanmasından sonra G noktasına dolgu maddesi 1-2 cm kadar enjekte edilmektedir. Bu işlem 5-10 dakika kadar sürmektedir. Vajinaya tampon konur ve 4-5 saat sonra tampon vajinadan çıkarılır. Ertesi gün cinsel ilişkiye müsaade edilir. Dolgu işleminden sonra hastanede yatmak gerekmez. İşlem sonrasında hasta evine gönderilir.

 

Bir önceki yazımız olan Mastürbasyon Yapmak Zararlı Mı? başlıklı makalemizde cinsellik, mastürbasyon yapmak ve mastürbasyon zararlımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

102
130 paylasim, 102 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı