Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Galatasaray Adası Yıkılıyor

Galatasaray Adası Yıkılıyor

Galatasaray Adası’nda bulunan tüm yapılaşma bu sabah (Pazar) erken saatlerde ekipler tarafından yıkılmaya başlandı.

Ve Galatasaray Adası dozerler tarafından yıkılıyor…

Sarı kırmızılı Galatasaray kulübe ait olan Ada’daki tüm yapılaşma bu sabah (Pazar) erken saatlerde ekipler tarafından yıkılmaya başlandı. Galatasaray Adası adlı tesisin yıllardır kiracısı olan ve Galatasaray Genel Kurulu’nun aldığı tahliye kararına uymayarak tesisten bir türlü çıkmayan Mehmet Koçarslan’ın parseli ile Galatasaray Kulübü’nün parselinde bulunan yapılaşmanın da imara aykırı olduğu gerekçesi ile tarihi Galatasaray Adası’nda 1980 yılında kurulan her şey birer birer yıkıldı.

Pazar sabah 07.00 sıralarında Galatasaray Adası’na gelen yıkım ekipleri, yoğun güvenlik önlemleri alarak yıkım işlemlerine başladı. Gemi ile Galatasaray Adası’na götürülen dozer, yıkım çalışmalarına zaman kaybetmeden başladı. Çalışmalar esnasında karada çevik kuvvet ekipleri, denizde ise deniz polisi ve deniz zabıtası güvenlik önlemi aldı. Galatasaray Adası’nın işletmecileri de, kullandıkları malzemeleri gemi aracılığı ile karaya taşıdı. Sabah sahilde yürüyüş yapan vatandaşlar yıkım olduğunu görünce adadaki çalışmaları büyük bir ilgiyle izledi.

Bir önceki yazımız olan Bir Yıldız Daha Kaydı başlıklı makalemizde Gregg Allman kimdir, Gregg Allman kaç yaşında ve Gregg Allman neden öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz