Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Gizem Karaca Nişanlandı

Gizem Karaca Nişanlandı

Güze oyuncu Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi çifti evlilik yolunda ilk adımı atarak görkemli bir tören ile nişanlandı. Yeniköy’de bir mekanda düzenlenen törene çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. Nişandan renkli ve eğlenceli kareler ilse sosyal medyada yayınlandıktan sonra gündeme bomba gibi düştü.

Gizem Karaca, geçen yaz Kemal Ekmekçi’den evlilik teklifi almıştı. Çiftin kız isteme töreni de çok konuşulmuştu. Gizem Karaca’nın söz gecesi ile ilgili tuzlu kahveyi hazırlama anı, yüzüklerin takılması ve söz hatırası fotoğraf çekimleri gibi tüm anlar oyuncunun Instagram fan sayfası tarafında sosyal medyada takipçileri ile paylaşılmıştı.

KEMAL EKMEKÇİ KİMDİR?

Adını güzel oyuncu Gizem Karaca ile yaşadığı beraberlik ile birlikte duyuran Kemal Ekmekçi, aslen Rizelidir. Fakat Kemal Ekmekçi İzmir şehrinde yaşamını sürdürmektedir. Başarılı bir işletmeci olan Kemal Ekmekçi, 1,5 yıldır birlikte olduğu Gizem Karaca ile çekildiği fotoğraflarını sık sık Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Güzel oyuncunun hayranları çiftin evlenecekleri günü büyük bir heyecan ile bekliyorlar.

Bir önceki yazımız olan Sigara Bırakma İlaçları Ücretsiz başlıklı makalemizde sigarayı bırakma hattı, sigarayı bırakma hattı işe yarıyor mu ve sigarı bırakmak isteyenlere öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz