gogus-sikilastirici-ve-sekillendirici-bakim-kremleri

Göğüs Sıkılaştırıcı ve Şekillendirici Bakım Kremleri


Kadınların kendini seksi ve çekici hissetmelerini sağlayan en önemli faktör kusursuz ve dik olan muhteşem göğüsleridir. Özellikle karşı cinsi etkilemek için ve kıyafetlerin içinde kendini daha iyi hissetmek için göğüs ölçülerine ve göğüslerinin güzelliğine çok daha fazla dikkat ederler. Tabi ki ilerleyen yaşlar, hamilelik dönemi ve kilo değişiklikleriyle birlikte göğüs estetiğinin zaman içerisinde kaybolmasından korkarlar. Bu korkuyu bastırmak isteyen kadınların büyük bir kısmı iç çamaşırlarını dar model tercih eder ve göğüslerini bu sayede dik tutmaya çalışır.

Oysa ki göğüsler hormonların ilk olarak devreye girmesi ile büyümeye başlar. Göğüslerde kalıtımsal olarak da çatlaklar meydana gelebilir. Eğer göğüslerinizin estetiğini düşünüyorsanız, derinin elastik yapısını destekleyici kremleri kullanmak için geç kalmamanız gerekir. Ergenlik çağından itibaren göğüs şekillendirici ve sıkılaştırıcı kremler kullanmaya başlamalısınız. Eğer yaşınız orta yaş grubundaysa ve kız çocuğuna sahipseniz, bir anne olarak kızınız için doğru iç çamaşırını seçmeli ve hızlı büyüme ile vücutta oluşan çatlakları giderebilmek için elastik yapıyı arttırıcı kremleri almalı ve kullanmasını sağlamalısınız.

Göğüsler yağ ve meme bezlerinden meydana geldiği için kas dokusuna sahip değildir. Boynunuzdan çene altıdan başlayan ve bele doğru inen derinizin üzerinde asılı durmaktadır. Göğüslerinizin sarkmasına neden olan en temel faktör derinizin gevşemesidir. Hamilelik döneminde aniden genişleyen ve sonrasında aniden küçülen göğüsler elastik yapısını zamanla kaybeder ve gün geçtikçe deri yenilenmesi de yavaşladığı için hücrelerde oluşan deri eskimesi göğüs derisi üzerinde kendini belli etmeye başlar.

Piyasada birbirinden farklı birçok göğüs sıkılaştırıcı ve şekillendirici kremler, haplar, bant ve merhemler bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hem sağlığınızı hem de göğüs yapınızı tehlikeye atmayacak kaliteli ve güvenilir göğüs sıkılaştırıcı ve şekillendirici kozmetik ürününü tercih etmektir. Ayrıca doğru iç çamaşırı seçimi yapmak göğüs bakımının ilk adımı olduğu için bu konuda da dikkatli davranmanız gerekir. Daha genç, iri, dolgun, pürüzsüz ve güzel görünümlü göğüslere sahip olmak istiyorsanız klinik çalışmalar ile başarısı kanıtlanmış göğüs sıkılaştırıcı ve şekillendirici bakım kremleri tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Masaj Türleri başlıklı makalemizde masaj, masaj teknikleri ve masajın faydası hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

116
113 paylasim, 116 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı