Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Aralık 2017

Gözde Çift Evleniyor!

Gözde Çift Evleniyor!

Kiralık Aşk dizisi ile kariyerinden zirve yapan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, 2014 Kasım ayından beri aşk yaşadığı Gupse Özay ile evleniyor. Birbirlerini aileleri ile de tanıştıran gözde çiftin nikah töreni yaz sonunda yapması bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Kadir Doğulu ve Tarkan gibi bekârlığa veda eden yakışıklı ünlü isimlere Barış Arduç da eklenecek. En büyük hedefinin baba olmak olduğunu ifade eden yakışıklı oyuncu Barış Arduç, 2014 Kasım ayından bu yana aşk yaşadığı ve ömürlük bir sözleşme yaptıklarını dile getirdiği güzel oyuncu Gupse Özay ile evlilik kararı aldı. 2016 Eylül ayında oyuncu sevgilisi Gupse Özay’ı ailesi ile tanıştırarak evlilik yolunda önemli bir adım atan Barış Arduç, Mart başında ise İzmir’e giderek Gupse Özay’ın ailesi ile bir araya gelmişti. Ünlü çiftten şimdi de yeni bir hamle geldi ve hayranlarını büyük bir sevince boğdular.

Gupse Özay ve Barış Arduç’un yakın çevresine göre genç çift bu yaz sonunda nikah masasına oturma kararı aldı. Henüz tarihi netleştirmeyen çift, bu güzel haberi ise ilk olarak Gupse Özay’ın İzmir’de yaşayan ailesine verdiği öğrenildi.

3 FARKLI İHRİMAL VAR

Güzel oyuncu Gupse Özay’ın ailesinden onay alan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, nikah töreninin nerede olacağı ile ilgili kararı sevgilisi Gupse’ye bıraktı. Çiftin yakın dostlarına düğün mekanı ile ilgili 3 farklı adres düşünüldüğü öne sürüldü. Bunlardan ilkinin İstanbul olduğu, diğerinin ise Gupse Özay’ın ailesinin yaşadığı İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme ve son ihtimal olarak da Barış Arduç’un aile fertlerinin bulunduğu Sapanca. Olabileceği düşünülüyor. Şimdilik mekan konusunda kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinin evlilik haberini bu konularda kesin kararlarını verdikten sonra herkese açıklamaları bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Cesur ve Güzel Erken Final Yapabilir! başlıklı makalemizde Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ romantik sahneler, Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ kavga etti ve Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ kavgası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz