Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Gözde İşte Benim Stilim Yarışmacısı Elendi

Gözde İşte Benim Stilim Yarışmacısı Elendi

Sevilen moda programında bu hafta final gününün konsepti ‘Anneler Günü’ idi. Yarışmacılar her haftanın konseptine uygun olarak kombin yaptıkları kıyafetleri ile puan alıyor ve en az puan alan yarışması eleniyor. Fakat son döneme girildiği için artık jüri isterse eleme yapıyor, istemez ise yapmıyor.

EMİNE, DUYGU, VEFA VE BAHAR ELEME POTASINA GİREN İSİMLER OLDU

Eleme potasına giren Bahar Candan ismini duyduğu andan itibaren adeta çılgına döndü. Jüriye ‘Beni buraya çıkarıyorsanız eler misiniz?’ diyerek tepki gösterdi ve ağlamaya başladı.  Nihal Candan’ın ardından iki sezondur TV8 kanalının ‘İşte Benim Stilim’ adlı moda programında yarışmacı olarak adından en çok söz ettiren isimlerinden biri olmayı başaran Bahar Candan, bu haftaki konsept sonrasında yarışmadan elendi.

‘SİZ ELEMİYORSUNUZ BEN KENDİMİ ELİYORUM’

Bahar Candan elendiğini duyduğu anda büyük bir hışım ile ayağı kalkıp jüri önüne geldiği zaman ‘Yani siz değil ben kendimi eliyorum’ diyerek bütün gemileri yaktı. Kemal Doğulu, jüri sözcüsü olarak Bahar Candan’ın bu çıkışına ‘Biz seni zaten önceden elemiştik’ diyerek yanıt verdi.

O İSİM DE YARIŞMAYA VEDA ETTİ

İşte Benim Stilim programında elenen bir diğer isim ise henüz yarışmaya yeni katılan Azeri yarışmacı Vefa Alizade oldu.

Bu eleme tabi ki sosyal medyada bir tarafı hüsrana boğarken, bir tarafı (özellikle Aslı Enver fanları) büyük bir sevince boğdu.

Bir önceki yazımız olan Bu Çiçeği Koparmak Yürek İster başlıklı makalemizde tüylü çan çiçeği nerede yetişir, tüylü çan çiçeği neden özeldir ve tüylü çan çiçeğini koparmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz