guzel-olmak-isteyen-kadin

Güzelleşmek İsteyen Hanımlara Öneriler


Kadınlar bazen kendilerini diğerlerinden daha az güzel ve daha az çekici hissedebilir. Kim bilir, belki de gerçekten kendini ihmal etmiştir. Bunun sonucunda, çoğu kadın karamsarlaşır, her şeye takılabilir ve kendine olan güvenlerini yitirirler. Bu bir kez kaybolduğunda telafisi zorlaşır ama imkânsız değildir. Bu hanımlar, kendilerini toplayıp, yapmak istedikleri değişiklikleri gerçeğe dönüştürmeliler. Bu yüzden Güzelleşmek İsteyen Hanımlara Öneriler hazırladık.

İlk olarak, kendinizde beğenmediğiniz ne varsa hepsini bir yere yazın. Kimi kadınlar kilosundan, kimileri yüzündeki sivilce ve başka diğer izlerden, kimileri selülitten yakınır. Saymak istersek, saymakla bitmez. Çünkü her kadın mükemmelliği arzular. Aslında böyle olması şart değildir. Hiç kimse tam anlamıyla kusursuz olamaz. O yüzden, eğer sadece kendinizi iyi hissedecekseniz ve hayatınızda cidden olumlu bir gelişme yaratacağına inanıyorsanız bu değişiklikleri hayata geçirin.

Bütün sorunlarınızı yazdınız diyelim. Bu sorunların karşısına çözümlerini araştırıp yazın. Örneğin, selülitten şikâyetçiyseniz, çözüm bölümüne doğru beslenme programı ve spor yazın. Bunun için gerekli malzemeler, materyaller, ekipmanlar ve size gerekecek her şeyin bir listesini hazırlayıp temin edin.

Sizi motive edecek birçok sebep bulup, bunları sürekli hatırlayacağınız bir şekilde göz önüne serin. Kollarınızı inceltmek istiyorsanız, görmekten hoşlanmadığınız ve hatta bakmaya utandığınız bir fotoğrafa spor yaparken sürekli bakın, bakmaya çalışın. Sarkan ve çirkin görünümünden şikâyet ettiğiniz kolların inceldiğini hayal edin. Kat ettiğiniz aşamaları bir günlüğe kaydedin.

 

 Her Kadın Çirkin Mi?

Bazı kadınlar, sadece bir telaşa kapılıp güzel olmadıklarını düşünürler. Kimi zaman tamamen haksızlar, bazen de biraz desteğe ihtiyaçları vardır. Çoğu kadın, güzelliklerini nasıl vurgulayacaklarını bilmezler. Doğru giyinmezler, yanlış makyaj yaparlar veya kısaca bakımlarını ihmal ederler. Acımasız bir dürüstlükle, neleri ihmal ettiğinizi gözden geçirin. Bunları düzeltmeye çalışın. Size pahalı gibi geliyorsa, bu sadece bir yanılgı.

En pahalı kozmetik-dermokozmetik ürünlerini, en pahalı temizlik malzemelerini, en pahalı kıyafetleri-aksesuarları ve ayakkabıları almak zorunda değilsiniz. Bazen cevap en yakınınızda ve basit şekilde yatıyor olur. Önemli olan bunlara harcanan para değil, en ekonomik yolla alınan bu malzemelerle sizi ön plana çıkaracak, güzel bir kompozisyon yaratmakta. Hadi hemen, bir hafta başını beklemeden, derhal değişiminizi başlatın!

Bir önceki yazımız olan Pratik Güzellik Sırları başlıklı makalemizde cilt bakımı, güzellik sırları ve vücut bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

96
92 paylasim, 96 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı