Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Hafta Sonu Evde Olacaklara Tavsiyeler

Hafta Sonu Evde Olacaklara Tavsiyeler

Bırakalım cuma günü akşamından başlayıp pazar geceye kadar eğlenip coşmaları! Bize verilen en büyük nimetlerden biri olan hafta sonunu hunharca kendinize harcamaya ne dersiniz? Sakin bir hafta sonunda neler yapılabilir? Gelin birlikte görelim… 🙂

Kahvaltı

İlk olarak bir planınız yoksa istediğiniz saate kadar uyuyup dinlenebilme şansına sahipsiniz. Kalkıp Yeşilçam filmi açarak şöyle keyfinize layık bol çaylı bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

Dizi

Hafta içinin yoğun temposundan dolayı izleyemediğiniz canım dizileri bir oturuşta izleyebilirsiniz. Bu sayede hafta boyunca merakınızdan ölmezsiniz.

Kitap

Şöyle bir kültürleneyim diyerek tozlu raflarınızdan çıkardığınız kitapları okuyabilir, ruh halinize uygun olan manidar sözleri bulabiliriz. Hatta sosyal medya hesabınızda takipçileriniz ile de paylaşabilirsiniz.

Evde Ajanlık

Yıllardır karıştırmadığınız dolaplarınızı karıştırabilir, üst dolapları yerlere indirebilir ‘ah ben neler yapmışım, neler almışım’ diye anılarınızla bolca vakit geçirebilirsiniz.

Duş

Şöyle sakin güzel bir günün ardından sıcacık uzun bir duş alıp huzurlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Para

Evde bulunduğunuz için bu hafta sonu boşa harcanacak paracıklarınızda kendinize kalacak. Daha ne ister ki bir insan! 😀

Trafik

En önemlisi hafta sonunun mide bulandırıcı trafiğinden ve tıka basa dolu otobüslerinden de kurtulmuş olacaksınız.

Eee.. Bu hafta sonunu kendinize ayırmak için bu saydıklarımız güzel bir neden değil mi? 😉

Bir önceki yazımız olan İnternetten Sipariş Ettiği Kutularla Bakın Ne Yapıyor! başlıklı makalemizde kartonla yapılan ilginç şeyler, kartonla yapılan değişik şeyler ve karton sanatçısı ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz