Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Hamile Baba Bu Yaz Bebeğini Doğuracak

Hamile Baba Bu Yaz Bebeğini Doğuracak

Amerika’nın Oregon eyaletinde yaşamını sürdüren Biff ve Trystan çifti, ilk biyolojik çocuklarına büyük bir heyecan içerisinde hazırlanıyor.

34 yaşındaki Trystan Reese ve aynı yaştaki Biff Chaplow’un babalık hikayesi bütün dünyanın bir anda ilgisini çekti. Kadın olarak doğan Trystan Reese, içinde yaşadığı bedende bir türlü mutlu olmadığına karar verdikten sonra erkek olarak yaşamına devam etmeye karar verdi. Bu süreçte sürekli testosteron takviyesi alıyordu. Diğer bir yandan ise 2011 yılında evlendiği eşi Biff Chaplow evi çekip çeviren kişiydi.

Çift evlendikten sonra Biff Chaplow’un iki yeğeninin velayetini aldı. Çünkü Biff Chaplow’un kız kardeşi ve sevgilisi Hailey ve Riley isimli çocuklara bakamadıkları için sosyal hizmetler tarafından ailesinden alınmıştı. Onlar artık iki çocuklu, 4 kişilik büyük bir aile olmuştu. Her ne kadar erkek olmayı seçmiş olsa da, Trystan Reese bebek sahibi olmak istiyordu. Fakat 2016 yılında yaşadıkları kötü olay onları çok derinden sarstı. Çünkü 6 haftalık bebeklerini ne yazık ki kaybetmişlerdi.

Doktorlar sağlık açısından beklemenin en doğru karar olduğunu söyledi. Fakat Trystan Reese’nin erkekliğe geçiş sebebi ile kullandığı testosteron takviyesi onun tekrar hamile kalabilme ihtimalini neredeyse sıfıra indirmişti. Ve sonunda başardılar! Trystan nihayet hamile kaldı. Başta bu duruma inanamadığını, hatta defalarca kez test yaptığını daha sonra ise doktor kontrolündeki ultrasonda mucize gerçeği gördüğünü dile getiren Trystan’ın en büyük yardımcısı ise tabii ki sevgili partneri Biff ve çocukları Hailey ile Riley olmuş.

Toplumun buna hazır olup olmadığından emin olamadıkları için işe giderken göbeğini her zaman kamufle eden Trystan Reese, çalıştığı yerdeki iş arkadaşlarının sevinçlerine ortak olduğunu ve bebeği heyecan içerisinde beklediklerini söylüyor. Yakın zamanda üçüncü (biyolojik olarak ilk) bebeklerini kucağına alacak olan bu sıra dışı çift şu sıralar bulutların üzerinde bir mutluluk yaşıyorlar.

Trystan bu yaz doğum yapacak ve 4 kişilik ailesi biyolojik bebekleri ile 5 kişilik kocaman bir aile olacak. Ne diyelim Allah mutlu etsin bu sıra dışı ve güzel aileyi. 🙂

Bir önceki yazımız olan Rakip Olacaklar başlıklı makalemizde Kim Milyoner Olmak İster son bölüm izle, Kim Milyoner Olmak İster'deki ilginç sorular ve Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz