hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali

Hangi Burçlar Nasıl Mutfaklara Sahip Olmalı?


Aşk, iş ve aile yaşantımız ile ilgili kimi zaman hatta bazılarımız çoğunlukla burçlara danışabiliyoruz. Alacağımız hediyelere ya da seçeceğimiz kıyafetlere bakarken gezegenlerden bile yardım aldığımız olabiliyor. Peki, neden mutfak dizayn fikirleri için de burçlarımızdan yardım almayalım ki? Astrologlara göre hangi burçlar nasıl mutfaklara sahip olmalıdiye merak ediyorsanız, bu yazımız tam da size göre!

 1. 1 KOÇ

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-6

  Koç burnu tutkulu, ateşli ve cesur burçlar olduğu için cesur, köşeli ve kırmızı mutfaklar onlar için çok daha uygun olacaktır.

 2. 2 BOĞA

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-7

  Hem elegan hem de pratik boğa burçları için sağlam ve güven verici mutfaklar çok daha uygundur. Konyak, kahverengi ve natürel tonlar boğa burcu için uygun mutfak dekorasyonlarıdır.

 3. 3 İKİZLER

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-2

  İkizler burcunun evi için en önemli şey, sosyal aktiviteleri nasıl ağırlayacağı konusudur. Aynı şey mutfağı için de geçerlidir. Açık bir mutfak ve bolca oturma alanı olan bir mutfak modeli bu burç için son derece uygun olacaktır.

 4. 4 YENGEÇ

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-8

  Evine ve ailesine bağlı burçlar olan yengeçler için ise mutfak, evin kalbi niteliği taşımaktadır. Büyük bir mutfak ve tüm aileyi etrafında toplayabileceği kocaman bir masa bu burç için son derece idealdir.

 5. 5 ASLAN

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-9

  Zodyağın en asil burcu olan aslanlar hem zevkli hem de lüks tercihleri ile tanınmaktadır. Mutlaka mermer tezgâhlı, beyaz ve son derece gösterişli mutfakları tercih ederler.

 6. 6 BAŞAK

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-10

  Bu burçlar mükemmeliyetçi yapısı ile tanınmaktadır. Başak burçları için açık renkli, her şeyi derli toplu tutan kompakt mutfak modelleri çok daha uygun olacaktır.

 7. 7 TERAZİ

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-11

  Minimalizm akımından hoşlanan terazi burçları için pastel tonlar ile donatılmış son derece sıcak ve pastel tonlarda döşenmiş bir mutfak çok uygun olacaktır.

 8. 8 AKREP

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-12

  İç dünyası son derece ateşli bir yapıda olsa da, dışarıdan sakin ve dengeli görünen akrep burçları için açık renk tonlarda, düz ve uzun tezgâhlı mutfaklar kullanım açısından çok daha pratik olacaktır.

 9. 9 YAY

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-3

  Gezmeyi çok fazla seven yay burçları için yaşanmışlık taşıyan eski eşyalar ve antikalar çok değerlidir. Bu burçlar rustik görünümlü mutfak tasarımlarını çok sevdikleri için mutfak tercihleri de bu yönde olacaktır.

 10. 10 OĞLAK

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-3

  Son derece disiplinli ve çalışkan olan oğlak burçları toprak grubunda yer almaktadır. Oğlak burçlarının mutfak tercihleri de toprak, kahverengi tonlarında, diğer mutfaklara göre daha geniş ve sağlam görünümlü olduğunda memnun olmalarını sağlayacaktır.

 11. 11 KOVA

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-4

  Uçarı tavırları ile dikkat çeken kova burçları için en uygun tarz modern çizgilere sahip ve futuristik dizaynlar ile döşenmiş mutfaklardır. Elementi bakır olan kova burçlarının mutfaklarında da bakır kullanımına önem verilir.

 12. 12 BALIK

  hangi-burclar-nasil-mutfaklara-sahip-olmali-5

  Duygusal ve hayalperest balık burçları için en uygun mutfak dizaynları huzur veren deniz, mavi ve ormanı çağrıştıran yeşil tonlarındadır. Bu tonlar balık burcu için vazgeçilmez mutfak dekorasyonlarıdır.

Bir önceki yazımız olan Kalın Kıyafetlerle Zayıf Görünmek başlıklı makalemizde kiloları gizlemenin yolları, kilolu görünmemek için nasıl giyinmek gerekir ve kışlık kıyafetlerle zayıf görünmek hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

101
96 paylasim, 101 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı