Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Her Apartmanda Olmazsa Olmaz Komşu Tipleri

Her Apartmanda Olmazsa Olmaz Komşu Tipleri

Yaşadığınız yeri değerli kılanda, çekilmez yapanda apartmandaki komşularınızdır. Birazdan sıralayacağım komşu tiplerinden en azından bir tanesi muhakkak sizinde oturduğunuz apartmanda vardır. İşte karşınızda her apartmanda olmazsa olmaz komşu tipleri!

  • Gürültü düşmanı bir yaşlı! ‘Yeter artık başımda tepinmeyin diye daha kaç defa söyleyeceğim size?’ diye bin bir fırça yersiniz. Bu yüzden evde verdiğiniz doğum günü partilerinin saati maksimum öğleden sonra sona ermelidir. Müziğin sesinden hiç bahsetmiyorum bile!
  • ‘Ben giriş katında oturduğum için asansörü kullanmıyorum’ diyerek asansör parasından yırtmak isteyen kurnaz komşular vardır mutlaka.
  • Bebekleri devamlı ağlayan bir çift… Gecesi gündüzü olmayan bir mesaidir bu. Neyse ki artı yönü de vardır. Mesela apartmana hırsız girmeye çekinebilir.
  • Meraklı ve dedikoducu komşular olmazsa olmazdır. Altın günlerinde emin olun sizinde adınızı geçirirler.
  • Sürekli evde parti verip coşan çılgın öğrenci komşular! Tabi gençseniz bu tarz bir komşu sizin için bir nimet olabilir.
  • Sürekli kavga eden, etrafı kırıp döken ve apartmanda huzur bırakmayan geçimsiz bir çift. Allah rızası için boşanın artık!
  • Çapkın, genç ve bekar bir komşu… Dedikoduların merkezindedir.

Bir önceki yazımız olan Küçükken Yapmaktan Zevk Aldığımız, Fakat Büyüyünce Aklımıza Bile Gelmeyen Şeyler başlıklı makalemizde çocukken yapmayı sevdiğimiz şeyler, eski zamanlarda popüler olan şeyler ve küçükken yapmaktan hoşlandığımız şeyler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz