Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Herkesin Sahip Olması Gereken Ruj Renkleri

Herkesin Sahip Olması Gereken Ruj Renkleri

Herkesin sahip olması gereken belli başlı ‘hayat kurtarıcı’ ruj renklerini sizler için derledim. 🙂

Rujda Nötr Renkler

Nötr tonlarda rujlar olmazsa olmazlarınızdan biri olmalıdır. Bir kere nötr renkler çok daha profesyonel bir görünüm sağlar. Diğer bir yandan ise hem etkileyici hem de çarpıcı bir göz makyajı yaptığınız zaman makyajınızın mükemmel bir tamamlayıcısı olurlar. Mesela kırmızı bir elbise giydiğiniz zaman dudaklarınızı geri plana almak isterseniz nötr renkler bir numaralı tercihiniz olacaktır. Diğer bir yandan nötr renkleri alt baz olarak da kullanmanız mümkündür.

Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj! Ten renginize en uygun tonda seçtiğiniz ve düzgün uyguladığınız kırmızı bir ruj kadar etkileyici başka hiçbir renk yoktur. Kış ayları için en iç ısıtan ve en kolay şıklık sağlayan ruj rengi kırmızdır.

Şeftali Rengi Ruj

Turuncu, portakal, şeftali rengi… Hepsi aynı ailedeler ve hangisini seçtiğinizin ten renginize uygunluğu dışında hiçbir önemi yoktur. Her yaşa uygun, canlı ve dudakları olduğundan daha güzel gösteren tonlardan biridir şeftali rengi rujlar. Bu rengi doğal makyaj yaparken tercih etmenizi öneririm. Bu çok daha doğal ve zarif görünmenizi sağlayacaktır.

Pembe Ruj Renkleri

Aslında bu renk rujlar tam bir yaz rengidir. Doğru tonu seçme konusunda dikkat etmeniz çok önemlidir. Aslında tıpkı kırmızı gibi kullanırken çok dikkatli davranmanız gereken bir ruj rengidir. Pembe tonlarında bir ruj seçerken ne kadar dudak renginize yakın bir ton seçerseniz, o kadar doğru bir ruj almış olacaksınız.

Rujda Mor Tonları

Biraz daha vamp bir görüntü istiyorsanız mor kesinlikle sizin tercihiniz olmalıdır. Mor renk rujların çok daha gizemli bir renk olduğunu düşünüyorum. Kedi göz makyajı ile ya da yalnızca basit bir eyeliner ile mor rujun mükemmel görüneceği kesin.

Bir önceki yazımız olan Güzellik Sorunlarını Hızlıca Ortadan Kaldırmanın Formülü başlıklı makalemizde eyeliner nasıl sürülür, tırnaklar neden sararır ve sarı tırnaklara çözüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz