Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

İbrahim Erkal’ın Durumu Çok Ciddi!

İbrahim Erkal’ın Durumu Çok Ciddi!

Ses sanatçısı İbrahim Erkal sabah saatlerinde Maltepe Başıbüyük’teki evinin otoparkında baygın bir halde bulundu. Sitenin güvenli görevli tarafından fark edilen ünlü ses sanatçısı apar topar Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Burada yapılan ilk müdahalenin ardından ses sanatçısı İbrahim Erkal yoğum bakıma alındı. İbrahim Erkal’ın sağlık durumu ile ilgili kaldırıldığı hastaneden açıklama geldi. Ünlü sanatçıda son derece ciddi bir beyin kanamasının olduğu saptandı. Derin koma durumunda olan ses sanatçısı İbrahim Erkal, acilen ameliyata alındı. Son gelen haberlere göre İbrahim Erkal ameliyattan çıktı, fakat durumu ciddiyetini koruyor.

KULAĞININ ARKASINDA YIRTIK VAR

Acı haberi alan İbrahim Erkal’ın yakınları akabinde hastaneye akın etti. İbrahim Erkal’ın durumunun ciddiyetini koruduğu ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Baygın halde bulunan ses sanatçısı İbrahim Erkal’ın sağ arka kulağının altında ise yırtık olduğu tespit edildi.

BAŞKA HASTANEYE KALDIRILDI

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus’ta bulunan özel hastane Liv Hospital’a kaldırıldı.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA GELDİ: ”DURUMU SON DERECE CİDDİ”

İbrahim Erkal’ın sağlık durumu ile ilgili olarak hastaneden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada hastaneye beyin kanaması ön tanısı ile getirildiği değerli sanatçının yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi bir beyin kanamasının saptandığı ifade edildi. İbrahim Erkal’ın derin koma durumunda olduğu açıklayan Liv Hospital, yoğun tıbbi destek tedavisi alan İbrahim Erkal’ın acilen ameliyata alındığını belirtti.

İBRAHİM ERKAL AMELİYATTAN ÇIKTI!

Sabah saat 11.00’de ameliyata alınan ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal’ın Facebook hesabından da açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada İbrahim Erkal’ın ameliyattan çıktığı ve doktorlar tarafından kanama olan bölgenin temizlendiği belirtildi. Aynı zamanda önümüzde 72 saatin çok önemli olduğu ve duaların eksik edilmemesi ricasında bulunuldu.

Eğer değerli ses sanatçısı İbrahim Erkal aniden rahatsızlanarak hastaneye yatırılmasaydı, bugün İstanbul İdealtepe’deki bir eğlence mekanında sahneye çıkıp kendisini seyretmeye gelenlere şarkı söyleyecekti. Hatta bu duyurusunu ünlü sanatçı İbrahim Erkal kendi Twitter hesabından yaparak takipçilerine hatırlatmada bulunmuştu.

Bir önceki yazımız olan Elektrik Borcu Olanlara Müjde! başlıklı makalemizde elektrik borcu online ödeme, elektrik borcu siliniyor mu ve elektrik borcunu sildirmek için nereye başvurmak gerekir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz