Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

İki Kız Arkadaşıyla Yaşayan Şanslı Adam

İki Kız Arkadaşıyla Yaşayan Şanslı Adam

ABD’nin Austin kentinde kız arkadaşları Jane ve Brooke ile birlikte aynı evde yaşayan 36 yaşındaki genç adam Adam Lyons’un aile yaşamı duyan herkesi deyim yerindeyse şaşkına uğratıyor.

İlginç hikâye Londralı genç adam Adam Lyons’un 2 yıl önce kız arkadaşları Brooke Shedd ve Jane Shalakhova ile birlikte aynı evde yaşamaya başlamasıyla ilk kez kamuoyu tarafından duyulmuştu. Bu 3 kişilik ilişki kamuoyunun ilgisini çekmeye başladı. Adam Lyons’un sevgilisi Brooke’ın hamile kalmasının ardından ilk kez baba olan Adam Lyons’un diğer sevgilisi Jane’in de hamile olduğu öğrenildi. Adam Lyons, Brooke ve Jane ile beraber dev bir yatakta birlikte yatıyorlar. Brooke’un doğurduğu Dante isimli çocuğa üç kişi birden ebeveynlik yapıyor. Brooke’un bir önceki ilişkisinden de bir oğlu var.

Daily Mail gazetesi genç adam Adam Lyons’u ‘Dünyanın en mutlu adamı’ olarak nitelendirmiş, fakat bana göre iki kadınlar baş etmek çok daha zor gibi geliyor. 😀 Acaba Türkiye’deki kuma olaylarından sonra bu size ne kadar tuhaf gelecek?

Bir önceki yazımız olan Fındık Kurdu Genç Kız Oldu başlıklı makalemizde Berna Karagözoğlu kimdir, Berna Karagözoğlu kaç yaşında ve Berna Karagözoğlu'nun son hali hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz