ilk-bulusmada-bayanlara-tavsiyelerimiz

İlk Buluşma İçin Bayanlara Tavsiyeler


İlk Buluşma İçin Bayanlara Tavsiyeler

Her kadın hayatının aşkını arar. Kimisi uzunca süre beyaz atlı prensini beklerken kimisi hemen buluverir. Belki de devamlı görüştüğünüz biridir ama bir müddet sonra ondan hoşlandığınızı farkedebilirsiniz. Diyelim ki bütün bu aşamaları hallettiniz ve görüşmek için randevulaştınız. İşte İlk Buluşma İçin Bayanlara Tavsiyeler Günün hangi diliminde buluşmaya karar verdiğiniz ve buluşacağınız mekânın türü kıyafet seçiminiz açısından son derece önemlidir.

Aksi takdirde o çok şıkken siz absürt görünebilirsiniz ve ya tam tersi. Kahvaltı için veya öğle saatlerinde buluşacaksanız günlük elbiseler pantolon bluz tarzında giyinebilirsiniz. Tabi mevsimlerden kış ise ceketimizi unutmuyoruz. Akşam şık bir restoranda gidecekseniz daha gösterişli şık elbiseler giyebilir, topuklu ayakkabı veya şık babetler mevsimlerden kışsa şık çizme veya bot ile kombinleyebilirsiniz.

İkinci dikkat etmemiz gereken unsur makyaj yapımı. Dişlerimizi fırçalamalı ve ağzımızı gargaralamalıyız. Kötü bir nefes ilk intiba için inanın çok önemli. Sonrasında mekâna uygun hafif ve doğal bir makyaj yapmalıyız. Doğal makyaj her zaman daha estetik görünür. Biz ne kadar boyanırsak boyanalım erkeklerin doğal kadınlardan hoşlandıkları ortada. Sıra geldi saç yapımına. Özensiz evde oturduğunuz saçınızla kesinlikle çıkmayın.

Önün için hazırlandığınızı, onun sizin için önemli olduğunu kendinizi daha özenli hazırlayarak ona hissettirin. Parfüm sıkmayı unutmayın. Kremlerinizi sürün. İlk buluşmadan buluşacağınız mekâna çok geç kalmamaya dikkat edin. Dakik, sözünde duran bir kadın ister istemez erkeğe daha çekici gelecektir. Birde kısa bir zaman aralığında çok güzel hazırlanmışsanız ayrıca dikkatini çekersiniz. Bir sonraki buluşmalarınızda biraz daha bekletebilir heyecanına heyecan katmasını sağlayabilirsiniz.

Buluştuktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kesinlikle sakin olun. Heyecanlı olsanız bile belli etmemekte fayda var. Birinden fazla hoşlandığımızda ister istemez fazla güler ve anlamsız konuşmaya başlarız. Bu duygularımızı kontrol etmek daha çekici görünmenizi sağlar. Bırakın o heyecanlansın o kusun o cümleleri. Güldükçe siz de nazlı nazlı gülümseyin. Kibar ve nazik olun. İlk görüşmeden çok samimi olmayın. Sanki bir erkek arkadaşıyla buluşmuş rahatlığını hissetmesin.

İnanın bu çok önemli yoksa sohbet gittikçe seviyesizleşebilir. Her erkek ilerde evlenebileceği, ciddi düşüneceği kadını arar. Bu neden siz olmayasınız. Üstelik elinizde fırsat varken. Karşı taraf fazla gerginse onu gülümsetmek adına aman çok fazla espri yapmaya kalkışmayın. Unutmayın siz bir komedyen değilsiniz. Bırakın sizi güldürmeyi o üzerine vazife edinsin. Yemek yiyecekseniz direkt onun seçmiş olduğu menüyü aynısından diyerek tercih etmeyin. Kendi tercihleriniz, farklılıklarınız olduğunu görsün.

Kişiliğinizden asla taviz vermeyeceğinizi anlamasında fayda var. Çok fazla soru sorarak hakkında her şeyi bir günde öğrenmeye çalışmayın. İlişkinize zaman tanıyın. Sizde sorduğu her soruyu öğretmeninize cevap veriyor gibi yanıtlamayın. Gizli yanlarınız kalsın. Sizi zamanla keşfettikçe, bilmediği yanlarınızı öğrendikçe şaşırsın. Daha çok etkilensin. Böylece erkekte merak uyandırır sıradan olmaktan kurtulursunuz. İlk buluşmada yemekten sonra farklı bir şey yapmak isterseniz de bırakın o teklif etsin.

Emin olun o da sizden hoşlandıysa hemen ayrılmak istemeyecektir. Hevesli görünen taraf siz olmayın. Tüm bunları yaptınız. Ayrılırken bugün için çok teşekkür ettiğinizi, Güzel zaman geçirdiğinizi söyleyin. Eğer siz de hoşlandıysanız eve girdikten sonra eve dikkatli gitmesini ve ya iyi geceler mesajı yazabilirsiniz. Değer verdiğinizi görmek onun da hoşuna gidecektir. Sabah olduğunda sade bir günaydın mesajı atın. İlk siz aramayın. Gerisi emin olun Çorap söküğü gibi gelir. Sevin sevilin. Aşkınızı yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Bana İkimizi Anlat başlıklı makalemizde aşk, aşk romanı ve kitap öneri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

94
90 paylasim, 94 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı