Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

İnsan ‘Ken Bebek’ Ameliyata Doymuyor

İnsan ‘Ken Bebek’ Ameliyata Doymuyor

Rodrigo Alves, gençken çok fazla bedensel eleştiri ve ayrımcılık yaşadığını, bu konuda bir şeyler yapabildiği için çok şanslı olduğunu dile getirdi. Bugüne kadar 57 ameliyat olarak 398 bin sterlin harcayan insan Ken bebek Rodrigo Alves, yaptırdığı son prosedürlerin kendisini hırpalanmış ve morarmış hissetmesine sebep olduğunu açıkladı.

KEN BEBEK İSTANBUL’A GELMİŞTİ

Rodrigo Alves, spor yapmaya çalıştığını fakat bunun vücudunu çok fazla incittiğini söyledi. Bu nedenden dolayı İstanbul’da bir güzellik merkezine 10 gün boyunca giden Rodrigo Alves, vücudundan alınan 3 litrelik yağı çıkarttırarak poposuna enjekte ettirdi. Bugüne kadar 55 plastik cerrahi ve 107 prosedür uygulattığını dile getiren Rodrigo Alves, insan bebek Ken’den Peter Pan’a dönüşeceğini düşünüyor. Yaşlanmak istemediğini sık sık dile getiren Rodrigo Alves, harika bir iş çıkardığını söylüyor. Ayrıca Rodrigo Alves’in yüzlerce kontakt lensi olduğunu, fakat operasyon yaptırarak göz rengini de kalıcı olarak değiştirmek istediğini söyledi. Rodrigo Alves gitgide değişen görünümü ile ilgili olumsuz yorumlar yapıldığını, fakat bu durumun onu hiç mi hiç rahatsız etmediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Sadri Alışık 92. Yaş Gününde Anıldı başlıklı makalemizde Sadri Alışık neden öldü, Sadri Alışık kaç yaşında öldü ve Sadri Alışık ve eşi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz