instagramin-yeni-fenomenleri

Instagram’ın Yeni Fenomenleri


Instagram’ın yeni fenomenleri Rıdvan Adede ve arkadaşları! Son zamanların yeni fenomenlerini biraz yakından tanımak gerekirse 2007 yılında Türkiye geneli yapılan halk müziği yarışmasında Türkiye 1.liği alan Rıdvan Adede aynı zamanda 3 Doğu Anadolu bölge birinciliği almıştır. 2014 yılında üniversiteyi bitirdikten sonra türküler candır albümünü yaparak müzik hayatına bu yolda devam etmiştir.
Arkadaşları bu yolda Rıdvan Adede’yi yalnız bırakmayarak şarkılarına her daim destek vermişlerdir. Farklı sanatçılara ait şarkıları kendi yorumlarını katarak şarkıları baştan yorumlayan bu genç grup instagram da kısa sürede hızla yükselmeyi başarmışlardır. Bu grubun en temel özelliği eski yıllara dayanan sağlam dostluklarının olmasıdır.
Rıdvan Adede ve arkadaşları olarak bilinen bu gruptaki herkesin farklı meslekleri bulunmaktadır. Arkadaki çocuk olarak bilinen Girayhan Arslan asıl mesleği makine mühendisi bir diğer arkadaşı İsa Akpınar Ekonometri mezunu, Giray Güney ise iktisat mezunu, arkada ki çocuğun en çok danslarına maruz kalan kişi Tolga İşleyen işletme mezunu ve grubun son üyesi Eren Öğ ise uluslararası ilişkiler mezunu. Dostluklarının her şeyden daha evvel olduğunu gösterdikleri için, kendi tarzları ve yorumları ile dostlarına desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen birlikte var olmayı gösteren, bu devirde müziğin ve dostluğun eş zamanlı kazanılabileceğini bize gösterdikleri için bu güzel ekibin hem yüreklerine sağlık diyoruz hem de başarılar diliyoruz.
Videolarınızın devamının gelmesi dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyada Ebeveynler Çocuklarını Trollerse 🙂 başlıklı makalemizde aile, eğlence ve foto galeri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

83
78 paylasim, 83 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı