İnternet Aldığı Yumurtanın İçinden Egzotik Kuş Çıktı


Charlotte Harrison isimli genç bir kadın evine süs amaçlı bir yumurta aldı. Satın aldıktan 47 gün sonra ise yumurtanın içinden egzotik bir kuş çıktı.

Charlotte Harrison isimli genç kadın bir internet sitesinden süs için yumurta aldı. Evini süslemek amacı ile satın almış olduğu bu yumurtanın içinde bir canlının olabileceğini asla düşünmedi. Yumurtayı satın aldıktan sonra Charlotte Harrison bu işte bir farklılık olduğunu anladı. 47 gün sonra ise yumurtanın içinden egzotik bir kuş çıktı. Egzotik bir kuş türü olan bu hayvanı gören aile çok şaşırdıklarını açıkladılar. Ailenin yeni üyesi olan bu kuş ve ilginç hikayesine sizde bayılacaksınız.

Bebek Kevin yani egzotik kuş, Harrison ailesinin yeni bir üyesi oldu. Yumurtanın içinde kuş olabileceğini tahmin etmeyen Charlotte Harrison, bu yumurtayı internetten 20 dolara aldığını söyledi. Yumurta, fotoğrafını görmüş olduğunuz bu özel kapta tutuldu.

5 Ocak günü minik Kevin yumurtasını kırdı ve hayata merhaba dedi. 🙂 Bu duruma en çok sevinen kişi ise şüphesiz ki Charlotte Harrison oldu. Charlotte Harrison, sevimli kuş yavrusunun yaklaşık olarak 4 saat boyunca yumurtadan çıkmak için uğraştığını söyledi.

Kevin adı verilen sevimli kuş, doğar doğmaz özel bir bakıma alınarak hayatta kalması sağlandı. Charlotte Harrison’un 4 yaşında olan kızı Ellie ise sevimli kuşu kardeşi olarak görüyor. Beklenmedik bu üye artık ailenin vazgeçilmezi oldu.

Bir önceki yazımız olan 107 Yaşındaki Mehmet Dede, Kenan Sofuoğlu'na Meydan Okuduğunu Açıkladı başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

116
116 paylasim, 116 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı