Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

İşte Benim Stilim’e Katılan Yeni Yarışmacı Kim?

İşte Benim Stilim’e Katılan Yeni Yarışmacı Kim?

TV8 kanalında yayınlanan İşte Benim Stilim moda yarışmasına yeni bir yarışmacı daha katıldı. Enerjisi ile ilk günden podyuma damga vuran yeni yarışmacı Selin Baygüneşli, meraklı soruları da beraberinde getirdi.

İşte Benim Stilim 7.sezon 97. bölümünde yeni yarışmacı Selin Baygüneşli bugün podyuma çıktı. Selin Baygüneşli adeta bir Instagram fenomeni! Neden mi ? Çünkü Instagram hesabında takipçi sayısı 16 bin.

SELİN BAYGÜNEŞLİ KİMDİR?

Podyuma çok iddialı bir şekilde gelen yeni yarışmacı Selin Baygüneşli giydiği kıyafetiyle yarışmacıların eleştiri yağmuruna tutuldu. Jüri üyeleri ise yeni yarışmacının enerjini çok beğendi. Selin Baygüneşli jüri üyelerinin isteği üzerine dans bile etti. TV8 ekranında boy gösteren yeni yarışmacı Selin Baygüneşli 16 Eylül 1992 yılı doğumlu. 170 cm boyundaki güzeller güzeli yarışmacının gözleri ise mavi (lens), saç rengi ise sarı ve kilosu 53. İstanbul doğumlu olan Selin Baygüneşli aslen İzmir, Konaklı. Selin Baygüneşli İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Eğitimine hala devam etmekte olan yarışmacı Selin Baygüneşli şuanda Er–Ah Flight School’da uçuş eğitimi alıyor. Havacılığı çok sevdiğini sosyal medya hesaplarında sıklıkla belirten Selin Baygüneşli’nin en büyük hayallerinden biri tabi ki başarılı bir pilot olmak! İşte Benim Stilim yarışmacısı daha ilk günden güzelliği ile tüm dikkatleri ve eleştiri oklarını üzerine topladı. Selin Baygüneşli, renkli kişiliği ve stilini yansıtmak için yarışmaya katıldığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bir Efsane Daha Hayata Veda Etti! başlıklı makalemizde Chuck Berry kimdir, Chuck Berry şarkıları ve Chuck Berry filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz