ivana-sert-iste-benim-stilimden-kovuldu

Ivana Sert, İşte Benim Stilim’den Kovuldu!


Her zaman çok konuşulan televizyon programlarından biri olan TV8 kanalında ekrana gelen ‘İşte Benim Stilim’ programının jürisi içinde yaşanan olaylar sonunda Nur Yerlitaş ile tartışan Ivana Sert’in işine son verildi.

Önceki gün Nur Yerlitaş ile diğer jüri üyeleri arasında çok büyük bir tartışma çıktığı için çekimlere ara verildi. Tartışma esnasında araya yapımcılar girdi, fakat ortalık sakinleştirilemeyince çekime devam edilemedi ve çekim ertelendi. Sonrasında yapımcılar, Nur Yerlitaş’ın lehine tavrını koydu ve diğerleri için ‘Giden gitsin’ kararını verdi. Jüri içindeki olaylar dünkü çekimlerde de sürünce, yapım şirketi olayı masaya yatırdı ve Nur Yerlitaş’ı haklı buldu. Olay sonucunda Ivana Sert ile vedalaşmaya karar verildi. Ve dün çekimler Ivana Sert olmadan devam etti. Dünkü çekimlere ise konuk olarak Hakan Ural davet edildi. TV8 izleyicisi Ivana Sert’i bu hafta da ekranda görmeye devam edecek. Bu yayınlananlar çekimi daha önce yapılan bölümler olduğu için kafa karışıklığı yaşanmasın. Ivana Sert, İşte Benim Stilim programından kovulmasının ardından şu ana kadar tek bir kelime dahi etmedi. Suskunluğu tercih eden Ivana Sert’in yerine İşte Benim Stilim jüri koltuğuna kimin oturacağı ise şimdilik merak konusu.

IVANA SERT İLE NUR YERLİTAŞ KAVGASININ NEDENİ NE?

Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasındaki kavganın sebebini açıklamak gerekirse; iddiaya göre görünürde kavga ‘incir çekirdeğini’ doldurmayacak bir olaydan kaynaklanıyor. Ama derinlerine inildiği zaman ikilinin arası Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu İşte Benim Stilim jüriliğinden alındığı zaman bozulduğu söylentiler arasında yer alıyor. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu jürilikten alınırken Ivana Sert yeni jüri üyeleri ile yola devam etmeyi tercih etmişti. Efsane jürinin yollarının ayrıldığı zaman aslında tamda o zamanlardı. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu bir sezon yarışmaya katılmamalarının ardından İşte Benim Stilim programına geri döndükleri zaman Ivana Sert’i affetmiş değillerdi. Görünürde aslında aralarında bir sorun yok gibiydi. Fakat alttan alta o olay hiç unutulmadı ve en sonunda tartışmalarla büyüyen bu olay patlak verdi.

Bakalım Ivana Sert’in yerine gelecek isim kim olacak. 🙂

Bir önceki yazımız olan Beren Saat ile İlker Kaleli Neden Buluştu? başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

97
94 paylasim, 97 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı