Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Johnny Depp: ‘Dolandırıldım’

Johnny Depp: ‘Dolandırıldım’

‘Karayip Korsanları’ sinema filminin yıldızı Amerikalı aktör Johnny Depp, geçmiş yıllarda birlikte çalıştığı işletme müdürlerine 25 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

BU RESMEN DOLANDIRICILIK

53 yaşındaki aktör Johnny Depp, kariyer hayatı boyunca 17 yıldır The Management Group (TMG) isimli şirketle çalışmaktaydı. Johnny Depp, TMG firması yüzünden milyonlarca dolar zarara uğradığını öne sürdü. Kötü bir şekilde yapılmış olan muhasebenin kurbanı olduğunu ve bunun gayrimenkullerinden bazılarını kaybetmesine neden olduğunu ifade eden Johnny Depp, bu durumun resmen bir dolandırıcılık olduğunu ileri sürdü.

JOHNNY DEPP BOR BATAĞINA SAPLANDI

Ünlü aktör Johnny Depp’in avukatı, Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne, Johnny Depp’in söz konusu şirketin finans yönetimi nedeni ile borç batağına saplandığını ifade etti. Kötü hesaplamaların ve yönlendirmelerin milyonlarca dolarlık zararları ortaya çıkardığını söyledi. Aynı zamanda Johnny Depp’in rol aldığı filmlerden kazancının yüzde 5’ini bile bu şirketin aldığını ifade etti.

AMBER HEARD’A 7 MİLYONLUK TAZMİNAT

Johnny Depp, eşi Amber Heard ile boşanırken 7 milyon dolarlık boşanma tazminatı ödeme konusunda anlaşma sağlamıştı.

Bir önceki yazımız olan Lofoten Adaları Nasıl Bir Yerdir? başlıklı makalemizde Lofoten Adaları ve Lofoten Adalarına Gidilirmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz