Justin Bieber T-Mobil Super Bowl Reklamındaki Dansıyla Büyüledi


Milyonlarca insanın severek takip ettiği Super Bowl’da yayınlanacak olan T-Mobile reklamında, Justin Bieber gerçekten ne kadar iyi dans edebildiğini herkese gösterdi.

Super Bowl, milyonlarca sporseveri bir araya getiren bir etkinlik olarak bilinmektedir. Firmalar bu etkinlikte reklam yayınlayabilmek için milyonlarca doları gözden çıkarmak zorunda kalabiliyorlar. T-Mobile, bu platformda reklam veren firmalardan yalnızca bir tanesi. Fakat sadece reklamı yayınlamak için değil, aynı zamanda reklamda birçok ünlü ismi bir araya getirmek için de çok para harcamış gibi gözüküyor. Neden mi? Geçtiğimiz yıl T-Mobile, reklamı için ünlü şarkıcı Drake’e ile anlaşmıştı. Fakat bu yıl T-Mobile çıtayı biraz daha yükseltmiş gibi! Tabi kimilerine göre çıta yerlere düşmüş de olabilir. Şunu da söylemekte fayda var; Drake’in müzik videolarında yaptığı dans hareketleri sizi gerçekten etkilemiş olabilir. Fakat Justin Bieber’ın yaptığı dans hareketlerinin de gerçekten muhteşem olduğunu belirtmek isterim.

Reklamın başında kendini ‘Kutlama Uzmanı’ olarak tanıtan genç sanatçı Justin Bieber, dans figürlerini göstermeden önce diğer insanların dans hareketlerini izliyor. Reklamın sonunda ise gerçekten güzel bir şekilde dans etmeyi başararak beğenileri topluyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram'ın Yaşlı Ama En Çekici Dedesi: Philippe Dumas başlıklı makalemizde instagram fenomenleri ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

120
117 paylasim, 120 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı