Kaçamak Evi (Garsoniyer) Nedir?


Bekâr ya da evli erkeklerin, bazı kadınlar ile dikkat çekmeden buluşup görüşecekleri ve sevişecekleri yer olarak kiraladıkları ya da satın aldıkları ev veya katlara garsoniyer adı verilir. Fazla dikkat çekmemek için şehrin bir kenarındaki sokakta ya da semtinde tutulan bu yerlerin bazen birden çok erkek tarafından ortaklaşa kiralandığı ve kullanıldığı da görülmektedir. Garsoniyerler yalnızca bulundukları yer bakımından değil, aynı zamanda giriş ve çıkış kapılarının açıldıkları yer bakımından da dikkat çekmeyecek özelliktedir. Ayrıca içlerinin döşenmesi konusunda herhangi bir kaideleri yoktur. Çoğunlukla kullanan kişilerin özel zevklerini yansıtacak şekilde döşenmiş yerlerdir.

Garsoniyerde Gizlilik Önemli

Dekorunun buraya gelen kadınlara garsoniyerin gerçek kullanılma amacını hatırlatmaması gerekmektedir. Çünkü buraya gelmek için kendisi ile bir iç mücadelesi yapmış olabilecek kadın, evin esas kullanılma amacını çok göze batar bir şekilde ortaya çıkaran bir döşeme ve dekorasyon tarzı karşısında bu bitmemiş olan iç mücadelesini alevlendirebilir. Bu durum otomatik olarak soğumasına neden olmaktadır.

Kadın Evin Amacını Bilmemeli

Garsoniyerler çoğu zaman iş saatleri içerisinde kullanılmaktadır. Yani iş saati dışında boş kalır. Bu neden ile hırsızların fazlaca rağbet ettikleri mahaller arasında yer alırlar. Bu tarz yerler soyuldukları zaman işin meydana çıkmasından çekinecek olan evli erkekler polise başvurma konusunda tereddüt yaşarlar. Bu durumda hırsızların bu tarz yerleri soymayı özellikle tercih etmelerinin en temel nedenidir.

Bir önceki yazımız olan Libidonuzun Azalmasında Partnerinizin Etkisi başlıklı makalemizde aşk, cinsellik ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

85
83 paylasim, 85 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı