Kadın ve Erkek Vücudundaki En Hassas Noktalar


İkili ilişkilerin olmazsa olmazı cinsellik, her zaman keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine gibidir. Yatakta partnerinizle birbirinizi ne kadar iyi bir şekilde keşfederseniz ve hassas noktalarınıza yönelirseniz, o kadar ateşli bir birliktelik geçirebilirsiniz. Ayrılıklara bile sebep olabilen cinsel yaşam dikkate alınması gereken bir konudur. Hazzın doruğa ulaştığı iyi bir cinsel ilişki için sizlere kadın ve erkek vücudundaki en hassas noktalar hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

İlk olarak tıp sözlüğünü ele alalım… Erojen bölge; dokunulduğu zaman cinsel arzuyu arttıran vücut bölgeleri olarak tanımlanmaktadır.

Hadi şimdi kadın ve erkek vücudundaki en hassas noktalar neymiş inceleyelim.

Birincil Hassas Noktalar

Partneriniz ile bu noktaları harekete geçirmeye çalışın. Neden mi? Çünkü bu noktalar harekete geçerse orgazmı yaşayabilirsiniz. Kadınlarda en hassas noktalar vajina ve klitoristir. Klitorise yuvarlak hareketlerle dokunulduğu zaman orgazm yaşanır. Vajinadaki en hassas nokta ise kulak aşinalığınız illaki vardır, G noktasıdır. Erkeklerin en hassas noktası ise penis üzerinde bulunur.

İkincil Hassas Noktalar

Bu bölgelere dokunulduğu zaman ise birincil hassas noktalarında harekete geçmesi sağlanır. Fakat orgazm olunabilmesi için ikincil noktaların uyarılması şart değildir. Kadınlarda kalça, iç dudaklar, dış dudaklar, kasıklar, göğüs uçları ve vajinanın girişidir. Erkeklerde ise bu hassas bölgeler uyluklar ve kalçalardır.

Potansiyel Hassas Noktalar

Bu hassas noktalar ise birincil hassas noktaların harekete geçmesine yardımcı olur. Vajinanın ve penisin cinsel ilişki için hazırlanmasına yardım eder. Potansiyel hassas noktalar olarak adlandırılan bu erojen bölgeleri ise kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Teoride erojen bölgelerin her kişide neredeyse aynı yerde olduğu kabul edilmektedir. Fakat her bölge her kişide aynı etkiyi yaratmayabilir. Bunu göz önünde bulundurarak hem size verdiğimiz hassas noktalara yoğunlaşın hem de partnerinizin gizli kalan noktalarını keşfetmeye çalışın. Sonra vay efendim ben buralara dokundum neden mutlu edemedim, demeyin. 🙂 Geneli mutlaka denemek lazım, fakat özele inmeden en iyi seksi yaşayamaz ve yaşatamazsınız. 😉

Hassas bölgeleri de keşfettiğinize göre artık sıra sizde. 🙂 Partnerinizi ve kendinizi mutlu edeceğiniz keyifli geceler dilerim. 🙂

Bir önceki yazımız olan Cinsel Hayatı Canlandıran Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde cinsellik, dekorasyon ve yatak odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

100
100 paylasim, 100 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı