kadınların-basına-gelen-en-gıcık-anlar

Kadınların Başına Gelen En Gıcık Anlar


Kadınların başına gelen en gıcık anlar neler, merak ettiniz mi? Her kadının hayatında gıcık olduğu ya da nefret ettiği durumlar olabilir. Fakat bu durumlar kadınların başına geldiği zaman sonuçları gerçekten katlanılmaz olabilir. İşte karşınızda o anlar…

Uygunsuz Zaman

Saçlar dağınık ve yağlı, yüz şişmiş ve makyajsız bir halde kıyafetleri son derece uyumsuz ve solgun bir surat ifadesi ile ‘5 dakika markete gidip geleyim’ dediğiniz zaman dışarıya çıktığınızda hoşlandığınız erkek ile karşılaşırsınız ya; işte o an çok ama çok kötü bir andır!

İstediğinizde Olmayınca

Evde oturduklarında sırf can sıkıntısında saçlarını yaparlar. Sonra öyle bir zaman gelir ki, çok güzel saçlara sahip olması gerektiğini düşünerek, saçlarını yaparlar. Ne yazık ki, öylesine yaptıkları saçlar her zaman çok daha güzel olur.

Hoşlandığı Erkek Yüz Vermeyince

Gözüne kestirdiği bir erkeğin yanına gidip onunla konuşmaya çalışırken, onunla asıl ilgilenen kişinin gözüne kestirdiği erkek değil de, onun yanındaki uyuz adam olması gerçektende dayanılmaz bir durumdur.

İstediği Makyajı Yapamaması

Önemli bir yere giderken yaptığı makyajın hiç hoş olmaması da bir kadının çıldırmasına yeterlidir. Nedense deneme makyajları her zaman en güzeli olur.

Gereksiz Hazırlık

Kuaförde saçlarını boyattıktan sonra çekilen fön mükemmel olur, fakat o gün yapılacak bir planı yoktur ve tıpış tıpış eve doğru gider.

Topuklu Ayakkabı İle Yürümek

‘Nasıl olsa hiç yürümeyeceğim’ diyerek topuklu ayakkabı giydiklerinde, metrelerce yürümek zorunda kalırlar. Bu plansız durumda adeta deliye dönerler. He, birde! Topuklu ayakkabı giydiklerinde çantaları büyükse ikinci bir ayakkabı taşımak zorunda kalırlar. Her ihtimale karşı babet günü kurtarır.

Beğendiğini Alamamak

Cebinde yeterince para vardır. Alışverişe çıkar, fakat ne kadar çok mağaza dolaşsa da alacak hiçbir şey bulamaz. Sonra cebindeki para biter ve alacak bir sürü şey görür. Tabi ki alamaz ve delirir.

İstediği Kıyafetin Bedenini Bulamaz

Alışverişe çıkmıştır ve binlerce kıyafetin arasından en sonunda bir tanesini çok beğenmiştir. Fakat o kıyafetin kendine olan bedeni kalmamıştır. Bu ne demek biliyor musunuz? Hayallerin yıkıldığı andır!

Bir önceki yazımız olan Kısa Boylu İnsanların Trajikomik Ortak Özellikleri başlıklı makalemizde eğlence ve mizah hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

97
94 paylasim, 97 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı