kadinlarin-tekrarladigi-iliski-hatalari-nedir

Kadınların Tekrarladığı İlişki Hataları Neler?


Biz kadınlar genelde ilişkilerimizde çok ısrarcı ya da karamsar olabiliyoruz. Fakat farkında olmadığınız ve sizin çok daha fazla üzülmenize sebep olan bazı adımlarınız var. Peki, kadınların tekrarladığı ilişki hataları neler?

  • Ayrıldığınız erkeği bir daha unutamayacağınızı sanmak… Tabi ki de unutacaksınız! Bir paket çikolata ve 2 ay sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. 😉
  • Birlikte olduğunuz kişiden şüphelenmek ve sürekli onu kontrol ederek bir şeyler yakalamak için yanıp tutuştuğunuzu biliyorum. Fakat sıradan bir teşekkür mesajının, onun iş arkadaşı ile flört ettiğini göstermez.
  • Her zaman sevgililerimiz ile aynı düşünceleri paylaşmayabilir ve aynı şeylerden hoşlanmayabiliriz. Nasıl ki siz makine motorlarının karmaşık hikayesini dinlemekten zevk almıyorsanız, onunda sizinle aynı şeylerle ilgilenmesini beklememelisiniz.
  • Neden birisinin sizi bulmasını bekliyorsunuz? Hemen dışarı çıkın ve sosyalleşmeye başlayın.
  • İlişkiler her zaman emek ve fedakarlık ister. Mükemmel bir ilişki kurmak kolay değildir. Biraz daha çaba harcarsanız mükemmeli yakalayabilirsiniz. (elbette ki karşılıklı bir çaba olmalı)
  • Aşık olduğunuzda gözünüz sevgilinizden başkasını görmüyor ve arkadaşlarınızı ihmal mi ediyorsunuz? Kim olduğunuzu belirlemek ve işleriniz zorlaştığında yardım istemek için en iyi formül her zaman arkadaşlarınız olacaktır. Onları ihmal etmeyin ve iki tarafı dengede tutun.
  • Bir erkek arkadaş veya koca bulunca hayatınızdaki tüm sorunlardan kurtulacağınızı mı düşünüyorsunuz? Kim başkasının hayatını yoluna koymak için uğraşır ki? Bu düşünceyi kafanızdan silip atıp! Her şeyin güzel olması yalnızca sizin elinizde. 😉
  • Yatakta birbirinizi keşfederken sessizce durmak yerine hoşunuza giden yerlerde minik bir inleme ile doğru noktayı ona öğretebilirsiniz. Böylece yatak odanızda birbirinizi daha çok mutlu edebilirsiniz. Hem fantezileriniz hakkında uzun bir diyalog kurmak ilişkiniz için de heyecan verici olacaktır.
  • İlişkinizde ya da evliliğinizde mevcut olan problemler ile savaşmak yerine neden görmezden gelesiniz ki? Bu problemlerden biran önce kurtulmak ve mutlu sonsuzluğa kavuşmak için bazı şeyleri zamana bırakmak yerine çözümler üretmeyi denemelisiniz.
  • Birlikte olduğunuz erkeği boğmayın. Ona arkadaşları ile vakit geçirebileceği masum kaçamaklar için fırsat verin. Maç keyfi, oyun günü ve sohbet gibi…

Emin olun bunlara dikkat ettikten sonra hem siz hem de partneriniz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Aşk’la kalın…

Bir önceki yazımız olan Evliliği Bitiren 10 Temel Sebep başlıklı makalemizde ayrılık, boşanma sebepleri ve evliliği bitiren sebepler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

107
110 paylasim, 107 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı