kalca-ve-basen-yaglarini-eriten-cay

Kalça ve Basen Yağlarını Eriten Çay


Basen ve kalça yağlarından kurtulmak isteyenler burada mı? Bu çay tarifi tam size göre! Hem pratik hem de doğal malzemeler ile kolay bir şekilde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Türk kadınının ortak sorunlarından en önemlilerinden biri kalça ve basenlerde toplanan yağlardır. Bu bölge ne yazık ki diğer bölgelere göre çok daha zor incelir. Bazen umutsuzluğa kapıldığınız zamanlar olmuştur. Eğer böyle bir tavır içerisindeyseniz hemen vazgeçin! Prensipli bir program ile kalça yağlarınızdan kolayca kurtulabilmeniz mümkün. Egzersiz ve diyet programının yanı sıra doğal bitkisel kürlerden de destek almanız gerekiyor. Size vereceğim bu çay tarifinin hedefi kalça ve basen yağlarını eritmek. hedefliyor.

İşte basen ve kalça eriten aynı zamanda selülit ile savaşan doğal çay tarifi karşınızda! Merak etmeyin bu çay çok kolay hazırlanıyor. Erişilmesi kolay olan malzemeler ile yapabileceğiniz bu çayı günde en fazla 3 fincan tüketebilirsiniz.

Çayın Hazırlanışı:

Göz kararı eşit miktarda kuşburnu, sinameki, funda yaprağı, rezene, biberiye ve papatyayı birlikte çay gibi demleyin. Bu çayı her sabah 1 bardak için. Bu etkili bitki karışımı sayesinde basen bölgenizin inceldiğini ve selülitlerinizin azaldığını göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Yediğimiz Bu Gıdalar Zehir Saçıyor! başlıklı makalemizde sağlık ve sağlıklı beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

94
90 Paylaşım, 94 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir