Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2017

Kanada’ya Taşınmak İçin Geçerli Sebepler

Kanada’ya Taşınmak İçin Geçerli Sebepler

Gözden uzak olan, fakat gönülden uzak olmayan ülkelerden biride Kanada. Sevimli mi sevimli bu güzel ülkede yaşamak ister miydiniz? Elbette ki kendi ülkemiz en güzeli, ancak yurt dışında yaşama hayalleri olanları biraz bilgilendirmek istedim. 🙂 İşte sizin için araştırdığım Kanada’ya taşınmak için geçerli sebepler

  • Çağdaş bir ülke Kanada. Hatta dünyanın en kibar insanlarının bulunduğu bir ülkedir. Bu yargıya hem deneyimlerle hem de yapılan araştırmalarla ulaşılmıştır.

  • Kanada’nın çok güzel kayak merkezleri ve harika plajları var. Yani Kanada’da 4 mevsim yaşanıyor.
  • Dünyadaki en büyük 2. ülke Kanada’dır. Elbette doğal güzelliklerini de korumayı başarmışlar.

  • Kanadalılar sağlık durumları için pek endişe etmiyor gibiler, neden mi? Çünkü devlet destekli tıbbi bakım hakları var.
  • Hızlı, ucuz ve sağlıklı ulaşımın olduğu nadir ülkelerden biridir Kanada. Sağlıklı ulaşım ne demek mi? Çünkü bir yerden başka bir yere gitmek için yaya yolları çok yaygın, toplu taşıma araçları ise sıkça kullanılıyor. Yani Kanada’da illaki bir arabanızın olması gerekmiyor.

  • Suç oranı çok düşük olan bir ülke. Kanada, komşusu olan Amerika’ya göre suç oranı oldukça düşük olan bir ülkedir. Aynı zamanda silah taşımakta yasaktır.
  • Kanada’da her milletten insan bulunduğu için hem farklı kültürleri bir arada topluyor hem de farklı lezzetleri tatma şansı sunuyor. Yani Kanada’ya gittiğiniz zaman birçok kültürü ve yemeği keşfetme şansınız var.

Bir önceki yazımız olan İçinizi Isıtacak Olağanüstü Minyatür Çalışmalar başlıklı makalemizde eğlenceli tasarımlar, sanat ve eğlenceli paylaşımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz