karanligin-elli-tonundan-seks-dersi

Karanlığın Elli Tonu’ndan Seks Dersi


Eğer başka bir gezegende yaşamıyorsanız ‘Grinin Elli Tonu’ serisini mutlaka duymuşsunuzdur. Kitapları 50’den fazla ülkede 100 milyondan fazla kopya satan oldukça başarılı bir geçmişe sahip. İlk filmi ise 571 milyon dolardan fazla gişe yaparak beyazperdeye damga vurdu. Şimdilerde ise ikinci filmi ‘Karanlığın Elli Tonu’ sinemalardaydı. Hala bazı şehirlerin bazı sinema salonlarında yer almaya devam ediyor. İkinci filmiyle de ses getiren bu seriden kendimize pay çıkarmak gerekirse; ne yalan söyleyeyim, bu kitapları okuyarak veya bu filmleri izleyerek seks hayatınızı iyileştirmeniz mümkün oluyor. Nasıl mı? Doğru dersleri çıkarır ve uygularsanız, kendi tonunuzu belirleyebilirsiniz. 😉

Seks Hakkında Bilgili Olmak Daha İyi Seksin Habercisidir

Misyoner pozisyonunun dışında da farklı pozisyonlar olduğunu bilmek, bunları denemeden önceki ilk kapınız olacaktır. Azıcık bilgilenmek elbette ki ufkunuzu açacaktır. Dışarıda zevk veren daha başka neler olduğunu öğrenmelisiniz. Mesela bu serinin filminden ya da kitabından önce sadomazo ilişkiler hakkında ne kadar bilgisiz olduğunuzu hatırlatın kendinize. 😉

Seks Yalnızca Erkekler İçin Değildir!

Evet ataerkil bir toplumda yaşıyoruz. Evet seks hala bir tabu, fakat artık ‘Kadının adı yok’ fikrinden bir adım ileride olduğumuzu da kabul etmek gerekir. Artık kadınlar da seksle ilgili konuşabiliyor, tek gecelik ilişkilere sıcak bakıyor ve yatakta ne istediklerini söyleyebiliyor. Yatağınıza girmeden önce bunu aklınıza getirin! Sevişmenin amacının yalnızca erkeğe zevk vermek olmadığını hatırlatın kendinize ve partnerinize. Kadının zevk alması, onun da seksin bir parçası olmasını sağlamalısınız beyler! 😉

Partnerinizde Seks Düşünmesini Sağlayın

İlişki içinde libido farkları yaşanabilmektedir. Seksi sevgilinizden biraz daha fazla istiyor ve düşünüyor olabilirsiniz, ancak bunu sorun etmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken onu da oyuna dahil etmek! Gün içinde onun zevk aldığı anları ona hatırlatmanın bir yolunu bulun. Bir dahaki buluşmanızda onu zevkten çıldırtacağınızı hissettirin. Farklı nesneleri seks hayatınıza dahil etmeyi deneyin. Böylece o nesneyi olup olmadık yerde gördüğünde aklına aldığı zevkin gelmesini sağlayacaksınız.

Cinsel Dürtülerinizden Utanmayın

Bu filmi izledikten sonra seksin ve seks hakkındaki fantezi ile isteklerin utanılacak bir şey olmadığını anlayacaksınız. Keşke bunu anlamak için bir kitap veya filme ihtiyacınız olmasaydı. Libidonuzun yüksek olması, cinsellikle ilgili yüksek bir enerjiye sahip olmanız utanılacak bir durum değildir.

Ne İstediğinizi Söylerseniz Onu Alırsınız

Diyelim ki seks esnasında yapmak istediğiniz şey sevgiliniz için çok fazla ya da korkutucu boyutta. Bunu söyleyerek onu kendinizden soğutmaktan korkmanız normal bir şey. Peki ya söyleyeceğiniz şeyi sevgiliniz eninde sonunda denemek isterse? Seks hayatınızı ve aldığınız zevki başka bir boyuta taşımanızı sağlarsa? Bu riski göze almaya değer mi değmez mi? Siz karar verin. 😉

İlişkinizi Düzeltmek İçin Harcadığınız Emeği Seks Hayatınıza Da Harcamalısınız

Çiftler çoğunlukla ilgisizlik, kıskançlık, iletişimsizlik ve güvensizlik gibi sorunlardan dolayı kavga eder. Bu sorunlarının farkına vardıklarında ise onları haklı olarak düzeltmeye çalışırlar. Seks hayatında yaşanan aksaklıklar da en az bu sorunlar kadar önemli bir şeydir. Fakat hiç kimse sorunlarını çözmeye seks hayatından başlamayı akıl etmez. Halbuki yataktaki uyumu yakalamak ve oradaki sorunları çözmek çiftleri birbirine çok daha çok bağlayacaktır. Eğer ilişkinizi düzeltmek ve sağlamlaştırmak istiyorsanız seks hayatınız için de emek harcamanız gerekiyor.

Sevgilinize Sahip Olmalısınız

Biraz sahiplenmekten değil ‘TAM’ sahiplenmekten bahsediyorum. Hem yatakta hem de sokakta! Hiçbir şeyi askıda bırakmamalısınız. Nasıl onun duygularını bilmeli ve anlamalıysanız, vücudunu ve arzularını da aynı şekilde tanımanız gerekiyor.

Kontrolü Elinize Almalısınız

Seks hayatınızda ve ilişkinizde mutluluğu yaşamak istiyorsanız dizginleri de kamçıyı da elinize almanız gerekir. Hayat sizin hayatınız, ilişki sizin ilişkiniz. Siz istekleriniz söylemezseniz, karşı tarafı dinlemez ve yeni şeyler denemez. Unutmayın ki; her anından zevk alacağınız bir ilişki içinde bulunmak sizin elinizde!

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz Yeni Filmi Arif v 216'nın Kadın Başrol Oyuncusunu Seçti! başlıklı makalemizde magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

92
90 paylasim, 92 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı