Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

Karanlığın Kraliçesi

Karanlığın Kraliçesi

Güney Sudanlı dikkat çekici model Nyakim Gatwech şaşırtıcı derecede siyah ten rengi ile çok kısa bir zamanda pek çok insanın ilgisini çekmeye başladı.

Nyakim Gatwech, Melanin adlı normalde deride, saçlarda, göz zarlarında, beynin bazı bölgelerinde, melanik adı verilen bazı urlarda bulunan ve tirozinin yükselmesi ile ortaya çıkan koyu renkli biyolojik pigment hastalığına yakalanmış.

24 yaşındaki genç model Nyakim Gatwech, moda endüstrisindeki başarısı ile birçok gence ilham kaynağı oluyor.

TEN RENGİNİ BEYAZLATMASI SÖYLENDİ

Nyakim Gatwech’e 2016 yılında ten rengini beyazlatması için öneriler sunulmuş olsa da, o tüm bunları kabul etmemeyi tercih etti. Tüm önerilere yalnızca kahkaha atarak cevap verdiğini ifade eden genç model Nyakim Gatwech, görüntüsünün çok çarpıcı olduğunu düşündüğünü dile getirdi. 24 yaşındaki moda ikonu Nyakim Gatwech, şu anda Minnesota’da yaşıyor. Nyakim Gatwech hem moda sektöründeki çeşitliliği hem de dünyadaki siyahi haklarını temsil ettiğini ifade etti.

‘KARANLIĞIN KRALİÇESİ’

Nyakim Gatwech’e takılan ‘Karanlığın Kraliçesi’ lakabını genç model zevk ile kabul ediyor. Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafların altına ‘Siyah gözü pektir, siyah güzeldir, siyah altındır.

Amerikan standartlarının Afrika ruhunuza zarar vermesine izin vermeyin’ gibi insanlara güven verecek yorumlar yazarak herkese ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kadir İnanır Ekranlara Geri Dönüyor başlıklı makalemizde Kadir İnanır kaç yaşında, Kadir İnanır evli mi ve Kadir İnanır'ın çocuğu var mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz