‘Kaslı Barbie’ Julia Vins


Rusya’nın Saratov kentinde yaşayan 20 yaşındaki ‘Kaslı Barbie’ olarak tanınan Julia Vins, bebeksi yüzünün yanı sıra demirden kaslara sahip bir genç kız. 15 yaşındayken spora başlayan Julia Vins, çok daha güçlü olmak istediğini ve günlük antrenmanlarla istediği sonucu alamamasının ardından halter sporuyla da ilgilenmeye başladığını belirtti.

Instagram hesabında 416 bin takipçisi olan ve hayatı için tercihlerini her zaman kendisinin yaptığını belirten kaslı Barbie Julia Vins, ailesinin hiçbir zaman ona engel olmaya çalışmadığını ifade etti. Etrafındaki çoğu insanın onu anlamadığından yakınan Julia Vins, birçok arkadaşının bu işleri bırakıp normal bir iş sahibi olması gerektiği konusunda uyarılar aldığını belirtti. Julia Vins birkaç yılın geçmesinin ardından ne kadar doğru bir seçim yaptığını herkese ispatladı.

Haftada 5 gün antrenman yapan kaslı Barbie Julia Vins, hazırlık aşamalarına göre antrenmanlarının miktarını ayarladığını dile getirdi. Aynı zamanda buna göre yemek yeme biçimini de şekillendiriyormuş. Julia Vins bir yarışmaya hazırlanıyorsa, buna uygun bir şekilde besleniyor. Fakat haftada 1 kere kendine istediği herhangi bir şeyi yeme izni vermeyi ihmal etmiyor.

Julia Vins aynı zamanda çok düşük kalorili bir beslenme biçimine de karşı gelen bir kız. Çünkü düşük kalorili beslenmenin vücudu fazladan ve gereksiz yere yorduğunu düşünüyor. Bu durumun sağlığı kötü etkileyeceğini belirten Julia Vins, takipçilerine yeterli oranda karbonhidrat, protein ve yağ içeren bir beslenme alışkanlığı kazanmaları gerektiği konusunda önerilerde bulunuyor.

Julia Vins’in boyu 1.65 cm iken, kilosu ise 67 olan bir halterci. Julia Vins 220 squat, 120 kilo üst göğüs ve 190 kilo deadlift kaldırışı yapabiliyor. Julia Vins halterci olmak için çok özel bir sırrı olmadığını açıkladı. Yalnızca bu başarı için çok çalışılması gerektiğini vurguladı. Farklı unvanlara ve rekorlara sahip olan Julia Vins, Dünya Haltercilik Kongresi’nde squatta 2 kez dünya şampiyonluğuna ve dünya rekorlarına sahip olan oldukça başarılı bir genç kız.

Julia Vins’in asıl niyeti yarışmalardan madalya toplamak değilmiş. Yalnızca hazırlanıyor ve herkese neler yapabileceğini göstermek istiyormuş. Julia Vins gelecek planları yaparak vaktini harcamayı sevmediğini ve geçmişteki tecrübelerini düşünerek rahat hissettiğini dile getiriyor. Aynı zamanda 3 yıl önce başladığı halter sporu onun hayatı haline gelmiş. Julia Vins aynı zamanda Çin yapımı video oyunları için model olarak çalışıyor.

Gerçekten büyük bir başarı hikayesine sahip olan kaslı Barbie Julia Vins’i kutluyoruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Akıllı Seks Robotlarının Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde cinsellik, eğlence ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

79
73 paylasim, 79 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı