kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari

Kedinize Yapabileceğiniz Ev Eşyaları


Evimizin muzip sakinleri olan kedilerimize, mağazalardan satın aldığımız oyuncaklar ve eşyalar ile bazen ne yapsak yapalım bir türlü oynamıyorlar. Evde bulabileceğiniz çok basit malzemeler ile kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz oyuncaklar hem kedileriniz için kullanışlı eşyalar haline dönüşecek hem de sizler için eğlenceli ve oyalayıcı birer proje olacaktır.

 1. 1 Eski bir bavulun kapağını kestikten sonra altına ekleyeceğiniz kısa ayaklar sayesinde kedinize son derece şık ve çok havalı bir yatak yapabilmeniz mümkün olacaktır. İçine onu rahat ettirecek yumuşacık bir minder koymayı unutmayın. 😉

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-6

 2. 2 Kedinizin boyuna uygun olabilecek ahşap bir kütüğün etrafına dilediğiniz renkteki hasır ipleri yapıştırın. Ona kendi elleriniz ile yapacağınız harika bir tırmalama tahtası yapmayı sizde istemez miydiniz?

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-7

 3. 3 Eski ahşap bir kasayı renklendirdikten sonra içine yumuşak yastıklar yerleştirin. Bu yöntem sayesinde kediniz için son derece rahat bir kedi yatağı elde etmiş olacaksınız.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-8

 4. 4 Kullanmadığınız eski sehpayı kediniz için bir taht haline getirmek istemez misiniz? Fakat mutlaka duvara sağlam bir şekilde monte etmeye dikkat edin ki, olası kazaların önüne geçerek içiniz huzurlu bir şekilde kedinizin tahtına kurulmasını seyredin.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-9

 5. 5 Bu tarzda bir kedi evini yapabilmek için ihtiyacınız olan tek şey eski bir tişört olurken, birde iki adet elbise askısına gerek duyacaksınız.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-10

 6. 6 İki adet masayı üst üste koyduktan sonra ayaklarına ve altına kedinizin hoşuna giden aksesuarları ekleyin. Bu sayede kedinize macera yaşayabileceği son derece sevimli bir platform hazırlayabilirsiniz.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-11

 7. 7 Kedinizin sık sık kullandığı tırmalama tahtasına gerçek ağaç yaprakları ve dallarını ekleyerek sevimli dostunuza doğadan uzak olmadığı duygusunu gerçekçi bir şekilde yaşatabilirsiniz.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-2

 8. 8 Artık kullanmadığınız bir komidini kedi kumunuzu saklayabilmek kullanabilirsiniz. Bu sayede salonlarınızı ve odalarınızı dağınık görünümünden kurtarabilirsiniz.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-3

 9. 9 Kediniz için bir kızıl derili çadırı yapmak istemez misinizi? 6 adet sağlam ahşap çubuk ve 1 adet battaniyeden harika bir çadır elde edebileceksiniz.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-4

 10. 10 Kedilerin camdan bakmayı çok sevdiğini hepimiz biliyoruz aslında. Tavana sağlam bir şekilde sabitleyeceğiniz bir adet sepetin içinde hem dışarıyı seyrederken hem de güneşlenerek uyuyabilmesini sağlamış olacaksınız.

  kedinize-yapabileceginiz-ev-esyalari-5

Bir önceki yazımız olan Fransız Tasarımcıdan İnanılmaz Elbiseler başlıklı makalemizde değişik elbise tasarımları, farklı elbise tasarımları ve kitaplardan yapılan kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

93
90 paylasim, 93 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı