Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Kedisine Dövme Yaptırdı, Hayvanseverler Tepki Yağdırdı

Kedisine Dövme Yaptırdı, Hayvanseverler Tepki Yağdırdı

Rus bir dövme fanatiği, tüysüz Sphynx cinsi kedisine dövme yaptırıp birde bu görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşınca hayvanseverler ortalığı ayağa kaldırdı! Dövme fanatiği, Demon adını verdiği Sphynx cinsi kedisini ağrı kesici vererek uyutturdu ve ona mahkumlarınkini andıran dövmeler yaptırdı. Tabii ki bu görüntü karşısında hayvan hakları koruyucuları kayıtsız kalamadı.

Kedinin sahibi her ne kadar kedisine bugüne dek 4 dövme yaptırdığını ve hiçbir sorunla karşılaşmadığı söylese de, Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Elizabeth Skorynin bu durumuna sessiz kalmadı.

Sphynx cinsi kedilerin çok hassas bir cilt yapısı olduğunu söyleyen Skorynin, Sphynx’lerin anesteziye karşı duyarlılığının fazla olduğunu ve uyanmama risklerinin %50 olduğunu sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Burak Özçivit'ten 'Mutluyuz, Birlikteyiz' Fotoğrafı başlıklı makalemizde Kara Sevda yeni bölüm fragmanı, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ne zaman evleniyor ve Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nerede evlenecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz