Kenan İmirzalıoğlu Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü


Oyunculuktaki başarılı performansı ile hayranlarını mest eden Kenan İmirzalıoğlu, aynı zamanda yardıma muhtaç insanlara verdiği destek ile de herkese örnek oluyor. Kenan İmirzalıoğlu daha önce Cihangir’deki bir ilkokula kütüphane yaptırmış ve eğitime destek vermişti. Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçen yıl Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmüştü. Marmaris’te herkesten gizli kurban kestirip etini köy halkına dağıtan Kenan İmirzalıoğlu’nun yardımları yalnızca bunlarla da sınırlı değil.

BÜYÜK BİR GİZLİLİKLE YAPTI

Kenan İmirzalıoğlu yaptığı tüm iyilikleri büyük bir gizlilik ile gerçekleştiriyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun geçtiğimiz ay 2 şehit ailesine maddi yardım için kolları sıvadığı ortaya çıktı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çok sayıda gayrimenkulü olan ünlü oyuncu, Cihangir’de bulunan 2 adet dairesinin kirası ile şehit ailelerinin yüzünü güldürdü.

Kenan İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık olarak 20 bin lira) ila 6 bin dolar (yaklaşık olarak 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak şartı ile 2 şehit ailesine bağışlayarak yine hayranlarını mest etti.

HER KONUDA DUYARLI

Kira ücretlerinin her ay düzenli olarak ailelerinin hesaplarına yatması için her türlü işlemi yapan Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı bu son davranışı ile toplumsal olaylardaki duyarlılığını bugün de bir kez daha gözler önüne serdi. Kenan İmirzalıoğlu, bu ülkenin vatansever bir sanatçısı olduğu tekrardan kanıtladı.

Bizde HayalCaddesi olarak Kenan İmirzalıoğlu’na sevgi, saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Çin'de İkinci Evliliklerde Düğün Yasağı başlıklı makalemizde evlilik ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

115
113 paylasim, 115 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı