Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Kenan İmirzalıoğlu Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü

Kenan İmirzalıoğlu Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü

Oyunculuktaki başarılı performansı ile hayranlarını mest eden Kenan İmirzalıoğlu, aynı zamanda yardıma muhtaç insanlara verdiği destek ile de herkese örnek oluyor. Kenan İmirzalıoğlu daha önce Cihangir’deki bir ilkokula kütüphane yaptırmış ve eğitime destek vermişti. Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçen yıl Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmüştü. Marmaris’te herkesten gizli kurban kestirip etini köy halkına dağıtan Kenan İmirzalıoğlu’nun yardımları yalnızca bunlarla da sınırlı değil.

BÜYÜK BİR GİZLİLİKLE YAPTI

Kenan İmirzalıoğlu yaptığı tüm iyilikleri büyük bir gizlilik ile gerçekleştiriyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun geçtiğimiz ay 2 şehit ailesine maddi yardım için kolları sıvadığı ortaya çıktı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çok sayıda gayrimenkulü olan ünlü oyuncu, Cihangir’de bulunan 2 adet dairesinin kirası ile şehit ailelerinin yüzünü güldürdü.

Kenan İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık olarak 20 bin lira) ila 6 bin dolar (yaklaşık olarak 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak şartı ile 2 şehit ailesine bağışlayarak yine hayranlarını mest etti.

HER KONUDA DUYARLI

Kira ücretlerinin her ay düzenli olarak ailelerinin hesaplarına yatması için her türlü işlemi yapan Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı bu son davranışı ile toplumsal olaylardaki duyarlılığını bugün de bir kez daha gözler önüne serdi. Kenan İmirzalıoğlu, bu ülkenin vatansever bir sanatçısı olduğu tekrardan kanıtladı.

Bizde HayalCaddesi olarak Kenan İmirzalıoğlu’na sevgi, saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Çin'de İkinci Evliliklerde Düğün Yasağı başlıklı makalemizde Çin'deki tuhaf gelenekler, Çin'deki tuhaf kurallar ve ilginç Çin yemekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz