Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ekim 2017

Kerem Bürsin’den Korkutan Kaza

Kerem Bürsin’den Korkutan Kaza

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’in Bodrum tatilinde talihsiz bir kaza yaşandı. Kaza üzerine güzel oyuncu Serenay Sarıkaya korku dolu anlar yaşadı.

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya çifti eski oyuncu Yasemin İzzet Özilhan’ın teknesinde keyifli bir tatil yapıyordu. Teknede romantik anlar da yaşayan oyuncu Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya dün çok talihsiz bir olay yaşadı, yürekler ağza geldi.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin suya balıklama atladı ve bu sırada kafasını kuma çarptı. Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin’i acı içinde görünce çok büyük bir telaşa kapıldı.

Serenay Sarıkaya hemen botla karaya çıkıp sevgilisi Kerem Bürsin’i en yakın hastaneye götürmek istedi. Fakat Kerem Bürsin büyük bir sorun olmadığını söyleyerek sevgilisini sakinleştirdi.

TATİL BİTTİ!

Çift yaşadığı talihsiz kazadan sonra Bodrum’daki tatilini noktaladı ve uçakla İstanbul’a döndü. Kapalı alanda bile siyah güneş gözlüklerini çıkarmayan genç sevgililer, özel şoförün kullandığı ciplerine binerek havalimanından ayrılarak gözden kayboldu.

Bir önceki yazımız olan Foseptik Çukuru 4 Can Aldı! başlıklı makalemizde son dakika haberleri, foseptik çukuru ve adana foseptik çukuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz