Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2017

KHK İle Evlilik Programları Kaldırıldı!

KHK İle Evlilik Programları Kaldırıldı!

Ekranların hem en çok izlenen hem de en çok tepki gören evlilik programları bugün yayınlanan KHK kararı itibari ile yasaklandı.

OHAL kapsamında yayımlanan 690 Sayılı KHK kararı ile radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacı ile kişilerin tanıştırıldığı ya da buluşturulduğu türden programlara artık ekranlarda yer verilemeyecek. Yani bundan sonra ekranlarda evlilik programları olmayacak!

HENÜZ AÇIKLAMA YAPMADILAR

KHK hemen devreye girdiği için Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Kısmetse Olur’ evlilik programı 29 Nisan haftanın finali ve 30 Nisan elenen kişinin belli olduğu kanalların ve sunucuların nasıl bir tepki göstereceği ise şuanda büyük bir merak konusu. ATV Esra Erol,  STAR TV Zuhal Topal, SHOW TV Seda Sayan ve Uğur Arslan bu karar üzerine henüz bir açıklamada bulunmadı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), şikâyet rekoru kıran evlilik programlarına son 1 yıl içerisinde toplamda 11,2 milyon lirayı aşan ceza vermişti.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da 1 Mayıs Açıklaması başlıklı makalemizde 1 Mayıs bayramının önemi, işçi bayramının önemi ve 1 Mayıs neden kutlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz