killi-bacaklari-tartisma-konusu-oldu

Kıllı Bacakları Tartışma Konusu Oldu


Ünlü bir spor ayakkabı firması yeni koleksiyonunun reklam filmi nedeni ile tartışmaların odağına oturarak gündemi çokça meşgul eder oldu.

‘Geleceğin ikonları’ sloganı ile yola çıkan firma, güzelliği farklı bir biçimde tanımlama amacını taşıyan yeni kampanyasında modellerin yanı sıra, sporcu ve aktivistleri de tanıtım yüzü olarak kullanmayı tercih etmiş.

Firmanın sonbahar ve kış koleksiyonunu tanıtan bu yeni yüzlerden biri de İsveçli model ve fotoğrafçı Arvida Bystörm oldu. Arvida Bystörm’ün bu kadar ilgi çekmesinin nedeni ise spor ayakkabı tanıtırken bacaklarına epilasyon yaptırmadan kamera karşısına geçmesi oldu.

Son dönemde gitgide yükselen ve tek tip güzellik anlayışına karşı çıkan kampanyaların öncülerinden biri olan Arvida Bystörm’ün epilasyonsuz bacakları ile ünlü firmanın ürünlerini tanıtması yeni bir tartışma konusu oldu.

Arvida Byström aynı zamanda ‘tıraşsız’ hareketin de öncülerinden biri. Kadınların eğer istemiyorlarsa epilasyon yapmadan da hayatlarını sürdürebileceklerini savunan güzel genç kadın Arvida Bystörm, reklam filmindeki görüntüsü yüzünden birçok kişiden de acımasız eleştiriler almaktan kaçamadı.

Aykırı görünümü ile gittikçe çok daha fazla takipçiye kavuşan model Arvida Bystörm, bir Instagram paylaşımında tecavüzle bile tehdit edildiğini itiraf etmişti. Aynı zamanda Arvida Bystörm, tüm taciz kurbanlarına desteğini de göndermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan VIP Seks Kulübü İle Tanışın başlıklı makalemizde eğlence ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

94
90 paylasim, 94 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı