‘Kırlangıç Fırtınası’ Dizisinde Bebek Oyuncuya Meltem Cumbul Vetosu


Ekrana gelmeye hazırlanan yepyeni bir proje olan ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinin ilk haberi gündeme bomba gibi düştü. Yönetmenliğini Özcan Alper’in üstlendiği ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinin setinden gelen haber sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı.

‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinin senaryosunu Betül Yağsağan ve Erkan Birgören üstlenirken, dizinin yapımcılığını ise Limon Yapım yapmakta. ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinde kızına arayan bir anneyi canlandıran Meltem Cumbul, dizisinin oyuncu kadrosuna 1 yaş altındaki bir bebeğin dahil edilmek istendiğini öğrendiği anda tepki göstererek sete ara verdi.

Meltem Cumbul’un Küçük Bebek İsyanı

Başkanı olduğu Oyuncular Sendikası’nın ‘Bu Sette Çocuk Var’ isimli kampanyası ile çocuk oyuncu konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapmakta olan Meltem Cumbul, ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinde senaryo gereği çekimlerde küçük bir bebeğin yer alması gerektiği öğrendiği anda sert bir tepki gösterdi.

Çocuk oyuncuların çalışma koşullarını belirlemeye yönelik düzenlenen bu yönetmelik hala çıkmadığı için çocuk işçi çalıştırma kuralları ile ilgili çalışmalar yapmaya devam eden Meltem Cumbul, dizi ekibine çekimlere devam etmeyeceğini açıkladı. Set ekibi ise ünlü oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.

Meltem Cumbul’un verdiği bu karar çok kısa sürede sosyal medyada da ilgi gördü ve Twitter gündeminde en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. Cumbul’un bu durumda ne yapacağı ise merak konusu.

‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisi ile ocak ayında ekranlara gelmesi beklenen Meltem Cumbul’a başrolde Fikret Kuşkan eşlik edecek.

Bir önceki yazımız olan Türk Halkı 2016 Yılında Google'da En Çok Ne Aradı? başlıklı makalemizde eğlence, google ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

126
125 paylasim, 126 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı