kizlarin-etkilendigi-erkek-tipleri

Kızların Etkilendiği Erkek Tipleri


Yıllar sonra erkek nüfusunun giderek azalacağı ve kız nüfusunun bir hayli yükseleceği öngörülüyor. Fakat yinede erkekler kızları etkileme konusunda zorluk çekiyor. Peki, kızların etkilendiği erkek tipleri neler? Gelin birlikte inceleyelim. 🙂

Özgüven Sahibi Erkek

Hayal Caddesi ekibi olarak listemizin ilk sırasına özgüveni koyduk. Neden mi? Çünkü dışarı çıkarsanız artık kızların tipe değil de, kişiliğe önem vermediğini görürsünüz. Bu nedenden dolayı özgüven oldukça önemli bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer özgüven konusunda sıkıntı çekmeyen bir erkekseniz, çok şanslısınız demektir. Hareketleriniz ve tavırlarınız sizi siz olarak gösteriyor, kimseden hiçbir şekilde çekinmiyor, korkunuz yok ve özgüven sahibiyseniz kızların beğendiği erkek tipi olduğunuzu belirtmek isteriz. Kafanızı kaldırırsanız birçok kızın size hayranlıkla baktığını göreceksiniz.

Popüler Erkek

Popüler erkek kavramı elbette ki her kız için geçerli bir kavram değildir, okul dönemindeki bazı kızlar genel olarak erkeğin popülerliğine dikkat eder. Öyle ki genelde kızlar takıldıkları erkeklerin çevresinde farklı kişilerin olmasını temenni ediyor. Neden mi? Çünkü bu durum erkeğin tanınır olduğunun ve eğlenceli olduğunun işareti olarak kabul edilir. Kızlar eğlenceli şeyleri sevdiği için popüler erkeklere duygusal açıdan yaklaşmak ister. Bu yüzden popüler erkekler normal erkeklere göre birkaç adım öndedir.

Komik Erkek

Komik erkekler şuanda kızlarda en çok beğenilen kriterdir. Eğer komik bir insansanız ve etrafınızdakileri güldürebiliyorsanız, kızların gözünde büyürsünüz.

Samimi Erkek

Bazı kaynaklar kızların cool davranan çocuklardan hoşlandığı göstermektedir. Hatta Türk televizyon dizilerinde bile kızlar, sınıfa cool bir çocuk geldiği zaman hemen o çocuğa dikkat kesilirler. Fakat üzülerek söylemek istiyoruz ki, bu durum sadece dizilerde geçerli oluyor. Çünkü kızların en çok etkilendiği erkek tipi kesinlikle ama kesinlikle samimi erkek tipidir. Kızlar sert duran, espri yapmayan ve fazla gülmeyen erkekleri pek beğenmezler. Bunun yerine konuşkan, espri yapan, her konuya rahat bir şekilde girebilen ve çekinmeyen erkeklere daha çok ilgi göstermektedir.

Fiziki Özellikler

Şimdi sıra geldi fiziki özelliklere… Tabi ki her kızın fiziki özellik beğenisi farklıdır. Fakat kızların ortak bir noktada toplandığı gerçeğini de göz önünde bulundurmak gerekir. Öyle ki zayıf ve kısa boylu erkekler genelde pek beğenilmez. Bunun yerine daha uzun boylu, etli ve mümkünse kaslı vücut tipine sahip olan erkekler daha fazla beğenilir. Erkeklerin makyajı saç ve sakallarıdır. Saçı ve saklı düzgün olan erkekler kızlar için her zaman bir adım daha öndedir.

Müzisyen Erkek

Müzikle ilgilenen hatta sokakta müzik yapan biriyseniz, kızların gözünde oldukça popüler gözükeceğinizi belirtmek isteriz.

Hayvansever Erkek

Günümüzde kızların çoğu hayvanları sevmektedir. Sokakta dolaşan köpekleri ve kedilerin başını okşayan kızları gördüğünüz zaman şaşırmıyorsunuzdur.  Eğer sizde hayvan sevgisine sahipseniz, parklarda köpeğinizi dolaştırıyorsanız mutlaka yanınıza kızlar gelecektir. Hayvansever olduğunuzu öğrenen kızlar sizin için olumlu düşünecektir. En azından hayvanlara yaptığınız iyilikleri karşı cinse belli ederseniz, onların gözünde şefkatli ve iyi yürekli bir insan olarak görüneceksiniz. Bu durumda sizin lehinize olacağı için bir adım önde olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Romantik Akşam Yemeğinizin Olmazsa Olmazları başlıklı makalemizde romantik akşam yemeği, romantik akşam yemeği nasıl olmalı ve sevgiliyle romantik yemek hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

91
87 paylasim, 91 puan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı