Kocasını Satışa Çıkardı


34 yaşında olan genç kadın Teresa’nın uzun zamandır kocası ile yaşadığı sorunun bir türlü üstesinden gelemiyor olması genç kadının kocasını Facebook üzerinden satışa çıkarması ile ilginç bir şekilde son buldu.

Teresa Turner’ın Facebook hesabı üzerinden kocasını satışa çıkarmasından sonra toplamda 300 kişinin kocasına talip olması ise genç kadının şoke olmasına sebep oldu. Teresa Turner’ın yüksek seslere dayanamama ve çok rahatsız olma olarak adlandırılan ‘mizofoni’ rahatsızlığı olduğu öğrenildi. Aynı zamanda bu nedenler sebebi ile kocasıyla hiçbir şekilde anlaşamadığı belirtildi.

Karı kocanın son yaşadığı tartışmada ise Turner için bardağın taşmasına neden olacak durumdaydı. İnternette Facebook üzerinden satışa çıkarılan koca ‘Bir video buldum, Teresa bana videoyu hemen durdurmam gerektiğini söyledi. İnternette bulduğum videoyu defalarca kez karıma izletmeye başladım, o ise büyük bir hışım ile üst kata doğru çıktı ve daha sonra satış yapılan bir Facebook sayfasına ileti yazarak beni sayfada satışa çıkardığını gözlerimle gördüm” dedi.

Fakat Turner, kocasının video izlemesinden yaşadığı rahatsızlığa karşı çözümü Facebook’ta satış ilanında bulmuştu. 🙂 Gerçekten bu çok ilginç bir ceza yöntemi olmuş. 🙂

Bir önceki yazımız olan Dünyanın İlk Marvel Oteli başlıklı makalemizde eğlence, seyahat ve tatil hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

83
79 paylasim, 83 puan

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı